Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt titeket is...

Terhesség alatt titeket is zavartak bizonyos szagok, amik azelőtt meg se kottyantak? Gondolok itt pl. a mosópor illatára. Ha igen akkor kb. mikor kezdődött?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 13:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem csak a terhesség alatt, hanem a menstruáció alatt is, és szinte végig tartott. Nálam ez általában a húsokra és a halra jött ki. Mármint, hogy felfordul a gyomrom.
2011. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Első trimeszterben kb. a 6. héttől nagyon megutáltam a pizza szagát, amit máskor amúgy illatnak mondtam volna. :)

Ja és a festékszag...oké, alapjáraton sem szerettem, de terhesen menekülhetnékem volt, ha megéreztem bármilyen festékszagot.

A második trimeszterben már nem zavartak nagyon az illatok, szagok.

2011. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Én az erős illatokat,parfüm,arcszesz,egyszerü stift illatát nem birtam.Ez kb 6-8.héttől kitartott a szülésig.Szülés után pár héttel már nem zavart.
2011. júl. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a marcipántól és a fogkrémtől voltam rosszul.Volt olyan fogmosás ami hányással végződött.
2011. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is az erősebb parfümillattól voltam rosszul,volt olyan parfümöm,amit előtte imádtam,a terhesség első felében pedig ki sem álhattam az illatát.A kávétól,meg egyáltalán a kávé illatától is irtóztam.Na meg ha hagymát kellett sütnöm.Nekem is kb.a 6.héttől a 12-13.hétig tartott.
2011. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
96%

pénztárosként dolgozom, és a mai napig kiszagolom, ha egy alkoholista, vagy egy csöves áll az én soromban...


22 hetes :)

2011. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb a 6. héttől szinte végig. Nem bírtam a wc illatosító (beletevős) illatát, és kb 3 naponta takarítottam a hűtőt, de akármilyen tiszta volt mindig rosszul lettem a "hűtőszagtól". Ja meg aznap mikor kiderült, hogy terhes vagyok a kedvesem birkapörköltet főzött és kérte, hogy szagoljam meg már milyen jó. Na az volt az első rosszullétem, pedig még nem is tudtam miért van :D
2011. júl. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az elején, ez lett furcsa, hogy engem ezek nem zavartak.... Kávé és cigi szag. Borzalmasan irritáltak. Nem volt hányingerem, nem hánytam, de ha megéreztem bármelyiket, azonnal menekülhetnékem támadt onnan.
2011. júl. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6. héttől kezdődtek. Álandóan "fal" szagot érzek az ágyam mellől, de előtte ez meg se kottyant. Parfümöket sem igen bírom elviselni.
2011. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Juj, igen, és meg mindig tart, a 39. héten is... Bizonyos öblítôknek a szaga, a kedvenc parfümöm illata, a mosogató szaga... Kajaszagra annyira nem, nekem a mesterseges szagokkal van bajom. Spec a cigiszagot meg szeretem, bár dohányoztam a terhesség elôtt, de ha akkoriban leszoktam egy idôre, akkor iszonyat büdösnek éreztem. Most meg nem :)
2011. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!