Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kezdődnek a rosszullé...

Mikortól kezdődnek a rosszullétek?

Figyelt kérdés
4hetes terhes vagyok és furcsa módon megéreztem picit fájt a pocim,álmos voltam/vagyok (aludni mégse tudtam)sokat sírok de tényleg butaságokon.az orvos azt mondta van aki így megérzi a terhességet.de szerintem ez még korai nem?és 2napja már émelygek is igaz ritkán.iszom elég folyadékot 1,5víz plusz sok gyümölcs főleg dinnye.ilyen korán normális dolgok ezek?(hozzá teszem az első gyerekem lesz szóval lehet butaságnak fogjátok tartani:)
2011. júl. 18. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor még nem éreztem egyikkel sem. Nekem a betöltött 6 héttől kezdődtek de nagyon keményen és eltartott a 10-11.hétig. :(
2011. júl. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kb a 6. héttől kezdődtek. Nagyon durva volt az elején, még most is vannak néha rossz napok, de azért tűrhető, a fáradtság az minden napos. Boldog babavárást! 13hkm
2011. júl. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 hetesen kezdődött, a 18-19 hétig tartott.
2011. júl. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi:)hát kicsit brutálisnak hangzik szóval ezek még nagyon enyhe kis semmik:S kicsit félek:)sok sikert és boldogságot a babákhoz és már nagyobbacska gyerkőcökhöz!!!
2011. júl. 18. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nem volt egészen a 9. hétig.. Fejfájással kezdődött, hányás lett majd kórház lett a vége, kiszáradtam a baba miatt:( Holnap leszek 13 hetes, de még mindig tart és nagyon rosszul vagyok. Remélem téged ez elkerül:)

Üdv. 12+6 hkm:)

2011. júl. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

ezeket a furcsaságokat én is éreztem, már a kimaradt mensi előtt 2-3 nappal! Sokat sírtam, örömömben, bánatomban, minden érzelmemet felnagyítottam. A kávét már ekkor nem ittam meg, nem esett jól. Az álmosság is már ekkor jelentkezett.

Mindenkinél más. Nekem ez már a 2. babánál van így.

Múltkor a 7,. héten jelentkezett a hányinger, most az 5. héten már öklendeztem reggel...

Én azt mondom, normális. :)

7 hetes kismami

2011. júl. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A tünetek a HCG szint növekedésének köszönhetőek, ami a 7-12. héten a legmagasabb. Ezért jönnek elő általában akkor a legtöbb embernél a tünetek.

De van akinek a szervezete kisebb HCG szintet is érzékenyebben érzékel, így sokkal hamarabb és intenzívebben is érzi a tüneteket.

Nekem igazándiból olyan 6-7. hét környékén kezdődtek a tünetek.

De pl. a hasfájásom már beágyazódástól van, és az álomkór is azóta kínoz :)

Szerintem a szervezeted tudja mi kell neki,azért kívánja a több folyadékot. Én 6 hetesen pl. tejtermékeket kívántam iszonyat!

2011. júl. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ma voltam orvosnál és az orvos azt mondta minden rendeben van sőt meg is lepett azzal hogy nem 4hetes hanem 5hetes terhes vagyok:)amióta tudom hogy minden rendben azóta csak mosolygok folyton:)de amit írtatok megnyugtatott amíg vártam a vizsgálatra ami pár nap volt de nekem örökkévalóságnak tűnt!!
2011. júl. 21. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!