Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak, ez így elviselh...

Mit csináljak, ez így elviselhetetlen?

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok, és a saját konyhámban úgy felfordul a szagoktól a gyomrom, hogy rögtön rohanok a wc-re.


Sehol máshol nincs gond, más konyhájában minden oké. Pedig tiszta, rendes, szép a konyha, és még főzni sem főzök, mert az tényleg durva lenne.


Leegyszerűsítve rosszul vagyok a saját lakásomban.. miért van ez? Mit tegyek? Ráadásul van egy egyévesem, mellette muszáj bemennem a konyhába, mert a férjem még nem is erőltetné...


mikor lesz ez már jobb, mert alig élek..


2011. júl. 20. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Sógornőm is épp így járt, neki 11 hetesen elmúlt. (Addig be sem tette a lábát a konyhába.)

Nekem csak a nagyon erős szagoktól fordult fel a gyomron, és az jó sokáig tartott...

2011. júl. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem tehetsz semmit, nekem egyszer csak elmúlt. Magne B6-ot szedjél, az enyhíti, és igyál gyömbért. Én is hányós voltam, 3 hónapon át (ha kinyitottam a hűtőt már rohantam). Egyik sem használt ellene, amit itt leírtam, de hátha neked segít. Nekem ezt javasolták.
2011. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

F/16


Vegyél fel maszkot, ha a konyhába mész. Ez tűnik ésszerűnek!

2011. júl. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
F/16 még csak nem is mondd hülyeséget, sógornőm ezt csinálta... Gyógyszertárban lehet venni olyan maszkot, amit az orvosok is használnak...
2011. júl. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is voltam így,csak én a szobában éreztem egy bizonyos szagot.Mikor elmúlt a hányás,hányinger utána már nem éreztem azt a szagot.
2011. júl. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is utáltam a saját lakásunk, főkleg napplink szagát, ha hazjöttónk egyből émelyegtem.

Elmúlik.

2011. júl. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem detto. Csak az én konyhámban. Mondjuk, én nem hányok, hanem mentőakcióként rohanok ki az udvarra, és mélyeket lélegzem.

MgB6 lehet, hogy használ, nekem nem jött be.

8 hetes kismama

2011. júl. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!