Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehet kényelmesen...

Hogyan lehet kényelmesen aludni pocakosan?

Figyelt kérdés

23 hetes vagyok. Amikor felébredek, mindig azt érzem, hogy itt-ott fáj az oldalam. Az oldalamon alszom. Néha rugdos a bébim, mert lehet, hogy nem tetszik neki a testhelyzet. Olyankor a másik oldalamra fordulok vagy a hátamra.

Ugye nem nyomhatom meg kicsit sem a bébimet, ha az oldalamon alszom?


2009. ápr. 3. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én világéletemben a bal oldalamon aludtam, pocakosan is, csak akkoriban a térdeim közé tettem egy párnát.

szerintem semmi baj nincs a magzatnak az oldalt fekvéstől, inkább az a kérdés, anyukának mi kényelmes, nem nyom-e odabent vmit a babó.

2009. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Szenzacios talalmany a terhes vagy szoptatos parna!Be lehet helyezni a lab koze + has ala,mert igy 31 hetesen mar oldalra zuhan a kis dragam ha nincs megtamasztva :-)
2009. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoptatós pánával aludtam, nagyon jó! Majdnem kiegyenesítettem, a lábam közé vettem és átöleltem. Nagyon kényelmes!
2009. ápr. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most vagyok 32 hetes és napok óta egyre rosszabbul alszom. Ha oldalt fekszem, egy idő után a csípőm nyomódik el, ha hanyatt fekszem az a derekamnak nem jó, hasom meg már ugye nem lehet. Jóformán egész éjjel jobbra-balra forgolódok, aztán szintem mindig kialvatlan vagyok. De nem nyafogok, akkor is csodás dolog a babavárás!

A baba jelzi, ha neki nem jó, amiatt ne aggódj, hogy elnyomod őt.

Aludj úgy, ahogy neked kényelmes.

Minden jót!

2009. ápr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy :-)
2009. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is a szoptatós párnára esküszöm. Kiegyenesítve úgy, hogy a vége a fejem alatt legyen, az alsó lábam mellette van, míg a felső rajta. A férjem szerint is kényelmes, időnként úgy kell a lábát letolnom róla :)

A tévét is a párnával nézem. Összekötözöm a két végét, eligazgatom ovális alakba. Ha ülve nézem a tévét, akkor nekitámasztom a falnak, ha féloldalasan, akkor beigazítom az egyik végét a csípőm alá, a másik így a fejem alá kerül.

Ha nem akarsz beruházni rá, akkor egy tömörebb díszpárna is megteszi. Úgy kell elhelyezni, hogy a felső lábad ne nyomja a hasadat, a párnán legyen a nyomás. Valakinek az a jó, ha a combjai között van, valakinek pedig ha a térdei között. Ki kell tapasztalni.

2009. ápr. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!