Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetesen kinyílt a méhszáj!...

21 hetesen kinyílt a méhszáj! Mire számíthatok? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés

21 hetes vagyok, ma voltam dokinál. A külső méhszáj 1 ujjnyira nyitva van :(

Ugye kihúzhatom végig?????


Doki azt mondta, hogy feküdjek...de egy 2 és egy 3 évesem van itthon!


Akinek ilyen korán kinyílt a méhszáj, leírná nekem, hogy hogyan alakult a terhessége?



Köszönöm!


2011. júl. 20. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

23 hetesen nyílt ki, nekem is ezeket mondta a dokim. Ráadásul rendszeres keményedéseim voltak. 1,5 évesemmel voltam itthon, majd vele kórházban, mert nagyon beteg lett.

38 hétig húztam, nem hagytam abba a Magnéziumot és a nospát és amellett szültem 3óra alatt.

Úgyhogy hidd el van sok esély hogy kihordod jó időig :)

2011. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
Egyik ismerősömnek összevarták a méhszáját!
2011. júl. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2011. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Az összevarrás az már nagyon komoly esetben történik, nem kéne ilyeneket írnod. sőt mostanában ahogy csak lehet kerülik. 30 hetesen a belső méhszájam is kinyílt, de nem varrogattak.Azt nagyon nagyon indokolt esetben csinálják és nem 1-2 ujnyinál.
2011. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mészáj gyengeségem van

Első babámnál kinyílt 1 újnyira 21hetesen ő 24 hétre megszületett és elvesztettük:-(

A másodiknál 28.héten görcsoltem,1,5 újnyira nyitva voltam,megindult a szülés.Kaptam magnézium infúziót,tüdőérlelőt.Így 38 hétig szerencsére kihúztam :-) Egészséges kislányom született

Szóval nem lehet megjósolni,de ha görcsölsz inkább mindíg menj dokihoz.

2011. júl. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Nagyon köszönöm a válaszokat!

Kedves Utolsó: nagyon sajnálom a Kisbabádat :(


Nekem nem volt túl bőbeszédű az orvosom, csak annyit mondott, hogy feküdjek, próbáljak pihenni.


Sokat keményedek, napi öt-hatszor is.

A magnézium nem használ, hasmenésem is van tőle :(

Nem tudom mit tudnék tenni, nem akarok bajt :(

Novemberben volt egy spontán vetélésem, remélem nem attól nyílik hamarabb a méhszáj :(

2011. júl. 20. 19:16
 7/13 anonim válasza:
100%
Nekem is azt mondta az orvosom,hogy a külső méhszájam 1ujjnyira nyitva,de hozzátette,a többedik gyermeket szülő nőknél ez előfordulhat,de nem okoz különösebb problémát,ha nem nyílsz tovább.Itthon én is ugyanúgy rohangálok azóta is a 2,5 évesem után és nem is keveset emelgetem.
2011. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Magán dokid van?Hol laksz?
2011. júl. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igen, magándokim van Budapesten. Évek óta hozzá járok.

Mindig maximális a munkájában, most egy órával el volt csúszva a rendeléssel, szerintem ezért "zavart" le gyorsan :(

Majd felhívom, hogy mondjon valami konkrétat.

2011. júl. 20. 19:46
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia,


nem tudom nekem kinyílt-e a méhszáj 21 hetesen (valószínű igen), mert sokat keményedtem, nem győztem váltott magnéziumot szedni (hol magnézium-citrát, hol magnosolv),

annyit tudok mondani, hogy már a 34. hétben vagyok :).

(Előző babánál is nyílt a méhszáj, ott a 41.hétig húztam :)).

Ráadásul nekem emelgetni is kell a nagyot (14 hónapos), szóval csak okosan, ne emeld meg magad, pihenj, magnézium, és ne görcsölj!

kitartást és boldog babavárást kívánok!

34 hkm

2011. júl. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!