Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 hetes kismama vagyok, és...

14 hetes kismama vagyok, és második napja rémálmok gyötörnek. A babó a számon jön ki, és olyan, mint az Alienben (szörny). Mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Máskor meg erősen éreztem a hasamban, és szintén a számon jött ki, pillangók formájában.Már félek elaludni.Lehet köze ahhoz, h már nagyon várom, hogy érezzem a mozgását?
2008. márc. 1. 10:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne félj, ez teljesen normális állapot. A terhességet sajnos sokszor megzavarják rémálmok, amiknek sokszor a baba a tárgya. Tényleg, ennek semmi oka, háttere nincs, ez egy állapot, mint a hányinger vagy a fáradtság. Próbálj meg nem foglalkozni vele, bár tudom, nem egyszerű. Elalvás előtt igyál egy pohár langyos cukros tejet, az nyugtat, szellőztess jól ki és gondolj valami szépre elalvás előtt. Ne a rosszra gondolj, mert akkor megint azzal fogsz álmodni. El fog múlni, tényleg ne félj, ne tulajdoníts neki semmit!!

Türelem.)

2008. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért bánt, mert félek így jelzi a szervezetem, hogy esetleg vmi probléma van. De most kicsit megnyugtattál!:-)Köszönöm
2008. márc. 1. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

oooooooh :) én is állandóan ilyeneken gyötröm magam, pl a legutóbbi 4d-én 20 perc alatt egyszer nem rakta előre a kezeit, már egyből bebeszéltem magamnak, hogy baka van, holott a korábbi 4d-én még integetett és cumizott is. Azóta én is ezen parázok, de a dokim megnyugtatott, h felesleges aggódás, mert ő már szólt volna, ha gond lenne. Profi orvosom van, remélem, tényleg így is van. Szerintemm már neked is szóltak volna, és a szervezet a rosszat kidobja, a jót tartja csak meg, neked a dolgod, hogy vigyázz rá, és ne képzelődj ilyeneket.

Nem tudom hány hetes vagy, de most képzeld azt, hogy már megszületett, gyönyörűséges, és mesélj vagy énekelj neki. Minden áldott nap! Hidd el, egykettőre megszűnik ez a rémálom :)

pusszancs

És Boldogság van, tessék örülni!!!!

2008. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
jaa, 14 hetes, akkor már kezdhetsz mesélni :)
2008. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Valószínüleg a tudatalattid dolgozik, mert 14 hetes még friss benned a 12 hetes uh felvétele ahol valjuk be tényleg olyan a drága mint egy kis ufo.Tulajdonképpen nekem a 12 hetes 4d olyan mint egy kis mackó, mintha végig menne a evolúció teljes folyamatán...és mégis :o)

Nyugi szerintem hamarosan majd 18-20 hetes korba gondolom te is elmész 4d-re és akkor már igazi kis emberke néz majd veled szembe, a 30-32.-en meg aztán pláne.Lehet, hogy nem mered bevallani magdnak, hogy nem baba formájú ezen bestresszeled magad és ebből jön a rémálom.Én nagyon sokáig rémálodtam mindenről de a ababával még soha semmiről nem álmodtam..:O( sajnos..

Nézegesd az uh-t és barátkozz meg vele:O)

Üdv

17 hetes kismami

2008. márc. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy jelez ezzel a szervezeted! Nekem sosem volt rémálmom, mégis problémás a gyerekem.
2008. márc. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!