Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Féltetek attól a terhesség...

Féltetek attól a terhesség alatt, hogy csúnya lesz a kisbabátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is bocsánat, ha bárkit sért a kérdésem, nem sértésnek szánom, nem vagyok anya és terhes sem voltam még, szóval csak tippelni tudom az érzést.

Azon gondolkoztam, hogy nagyon félnék, hogy nem lesz olyan szép és a rokonok csak tiszteletből mondják majd, hogy szép. Vagy egy anya mindig szépnek látja? Vagy észreveszi ha nem szép?


Tényleg bocsánat, ha hülye a kérdésem.


2011. júl. 22. 23:51
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
60%
minden baba szép. tényleg!! :)
2011. júl. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem minden baba szép :) Viszont mindenkinek a sajátja a legszebb.
2011. júl. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%
hát,én 2x szültem,a korházban rengeteg babát láttam,mind szép volt
2011. júl. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

Én most kismama vagyok, és pont ezért a kérdésemért nevetett ki a család. :) Mi lesz ha csúnya lesz? Kapa fogú, nagyfülű stb.? Aztán arra jutottam hogy kit érdekel legyen egészséges és kész! Akkor is az enyém. :D

De igen nekem is voltak ilyen gondolataim.:)

2011. júl. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenre én is gondoltam,de ha quasimodo lenne,akkor is a legszebb lenne számomra.Amúgy szokták mondani a lánykámra,hogy milyen szép.Még idegenek is.Ha nem így lenne,nem mondanák,nem?Tehát én megnyugodtam:)A kórházban nézegettem a babákat,egyre sem mondanám,hogy csúnya volt.Szóval szerintem tényleg nincs csúnya baba.Nyugi!:)
2011. júl. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
47%
Hát szerintem nagyon kevés szép baba van, főleg az újszülöttek szoktak csúnyácskák lenni. Ráncosak, itt-ott meg vannak nyomódva, szabálytalan alakú a fejűk stb. Viszont én a környezetemben azt vettem észre, hogy minden anyuka gyönyörűnek látja a saját porontyát :) Amúgy lehet hogy ettől rossz anya leszek, de nekem megfordult már a fejemben, hogy mi lesz, ha majd megijedek amikor megmutatják a babát... :) De csak nem, hátha rám hasonlít majd :D (állítólag én nagyon szép baba voltam, de ugye ez nem mérvadó, mert ezt az anyukám mondta)
2011. júl. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
44%
Nekem ez eszembe sem jutott. Én túl beképzelt vagyok ahhoz, hogy attól féljek, hogy nekem csúnya gyerekem lehet :D És tényleg, nem lett csúnya, és ezt nem csak én látom így :D
2011. júl. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem.2 fiam van,de ilyenen nem gomdolokztam.Talán szerencsés is vagyok,mert nagyon jóképűek a fiúk,ded egyáltalán nem érdelelne az se,ha nem lennének "szép fiúk".Most gyártjuk a 3. babát,de eszembe se jut/jutott azon aggódni,hogyan is fog kinézni.Az egészsége annál inkább foglalkoztat.
2011. júl. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
gomdolokztam=gondolkoztam
2011. júl. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
84%

szerintem újszülöttként inkább aranyos mind,aztán valamelyik szép,valamelyik kevésbé szép..:) láttam már tündéri gyönyörű kislányt,barna szem,barna bőr,barna göndör haj:)gyönyörű cuki kiscsaj,Norina a neve:)


de láttam kevésbé szép kisfiút,olyan mint egy béka,elálló fülek,és a szemei nagyon külön álltak,aranyos ,de nem szép! ezért is mondom h mindegyik aranyos,de nem mindegyik szép..aztán később már más..egy ismerősünk oda van a kamasz fiáért,mindenkinek áradozik,és róla beszél hogy mennyire helyes fiú,tökéletes arc,meg minden,tényleg mindig erről beszél,és közbe meg nagyon nagy feje van szegény gyereknek,szája mindig tátva mint egy halnak,hófehér bőr,nagy száj,nagy orr...és sokan mondták nekem is hogy nem értik miért van annyira oda ez a nő a fiáért,de hát :)

2011. júl. 23. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!