Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Használ más is Corsodyl oldatot?

Használ más is Corsodyl oldatot?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnya ínygyulladásom van, de komolyan fáj, lüktet, sajnos megsértettem a fogkefémmel, mert meg akartam maszírozni az ínyem. Egy régi szájsebészeti műtétem helyén éreztem, hogy érzékeny a csont, ill. az íny, na mindegy most sokkal rosszabbat tettem, nem kellett volna piszkálni, lehet, hogy a terhesség miatt érzékeny, nem azért mert baj van belül. Muszály vagyok használni a Corsodylt, bár nem akartam, mert ettől sokkal jobb, fele annyira fáj 1 nap alatt.

Nem baj, hogy használom pár napig, más is használta már? Ellenérveket a tájékoztatóján nem találtam.

20 hetes kismama!

Válaszotokat előre is köszönöm!!!!


2008. márc. 1. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A múltkor én is használtam(2-szer öblögettem), és erre én is kíváncsi lennék, mivel a flakonon semmi utalás erre. Talán ha rákeresel a neten ( még én sem tettem)megtudzs valami közelebbit.

Bocs, hogy ezzel a válasszal nem jutottál előrébb!:-)

14 hetes kismama

2008. márc. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia rákerestem a netre és nem ír semmi olyat, hogy terhesen nem szabad szedni. A fogdokim homeopathiás szert ajánlott, de nem merem bevenni, mert hétfőn vizsgázom és félek, hogy addigra bedagad vagy valami, szóval inkább a biztosabbat választottam. Egyébként azt gondolom, így józan ésszel, hogy mivel csak öblögetünk, nem isszuk meg biztosan nem árthat, ha 2-3 napig használjuk, főleg lokálisan!

Köszi a válaszod!!!

2008. márc. 1. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok. Szerintem sem lesz gond, de annyit tudnod kell, hogy a szájnyálkahártyán sok minden felszívódik. Így a folyadék (víz, alkohol, stb.)Azt kellene megtudni, a hatóanyaga okozhat-e valamit. Fogorvos biztos meg tudja mondani.

De szerintem ne aggódj!

Jobbulást!

2008. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi,nekem fogorvos mondta,hogy a meridol fogkrémmel eggyütt használjam.Sokat segitett.

36hetes kismama

2008. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!Már sokkal jobb tőle, csodát művelt, két nap alatt a felére nyomta a gyulladást, már csak napok kérdése és gondolom teljesen meggyógyul, nem siettetem a dolgot, mert a terhességben tudom, hogy minden kétszer annyi idő alatt jön csak rendbe!
2008. márc. 2. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!