Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Végül olyan nemű lett a...

Végül olyan nemű lett a babád, mint amit 16 hetes (vagy akörüli) ultrahangon mondtak?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor mit néztek el?

Úgy értem,hoyg ha valaki fiú vagy lány annak mondjuk pl 16 hetesen már igen egyértelmű jelei vannak.

Hogy lehet elnézni?


2011. júl. 27. 15:23
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem mind a kétszer eltalálták :)
2011. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

12 hetesen mondta a doki,hogy valószínűleg lány lesz.

Aztán már nagyon kíváncsiak voltunk és 16 hetesen elmentünk 4D-re. Ott már 100%-ra mondták,hogy kislány lesz és az is lett! :)

2011. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is eltalálták.
2011. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Második babámat várom.

Elsőnél a saját dokim 12 hetesen azt mondta lány (nem látta a lába közt,csak alkat és méretek alapján tippelt). Utána 16,18 és azt követő (nem emlékszem mikori) UH-n is mindenki lányt mondott. Lányom lett.


Most:

12 hetes UH-n azt mondta a doki,hoyg bevallja őszintén fogalma sincsen,semmi jel nem utal egyikre sem, és a lába között sem lát olyan egyértelmű jelet,hogy bármit is mondjon. Ugyan ezen a héten (12) voltunk egy másik helyen, ott azt mondták,hoyg ott látszik 3 vonalka, ebből az következik,hogy kislány.


Egy hét múlva lesz a 16 hetes vizsgálatom, kíváncsi vagyok, mennyire hihetem majd el amit a doki mond.

2011. júl. 27. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak a 26. hét körül mutatta a 4D-s felvételen magát a kislányom, akkor már ugye elég egyértelmű volt.

Viszont a sógornőméknek a 18. héten 3D-s Uh-on kislányt jósoltak és valóban kislány is.

2011. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a fiamat a 16. héten megmondta a doki. Most is a 16. héten nézte, kislánynak mondta, de igazából nem volt teljesen biztos benne, pedig hasival és hüvelyivel is nézte.
2011. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16.héten kisfiút mondtak, rá 2-3 hétre viszont már kislányt. Most kezdtem a 33. hetet és most már többször megmutatta magát, többek között a 4D-n is egyértelműen kislány:)
2011. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!