Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon hányingerem van 8hkm....

Anikó1985 kérdése:

Nagyon hányingerem van 8hkm. Magne B6-ot szedek, ugye ez nem árt a babának? Mondjuk a védőnő mondta, hogy szedhetem ha terhes vitamin nem segít.

Figyelt kérdés
De az orvos nagyon rám ijesztett, hogy ne szedjek semmit csak a terhes vitamint. Ez még a védőnő előtt volt.
2011. júl. 27. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem lehet baja a babának, főleg ha a használati utasításban leírt adagot nem léped túl. Később a méh szalagok nyúlása görcsölő érzést fog kiváltani amire csak a Magne B6 jelent megoldást. Javaslom, hogy szedj folsavat és kalciumot (500 mg-os és ne pezsgőtablettát). Tehát a Magne B6 kifejezetten jót tesz egyáltalán nem káros!

Boldog babavárást!


Egy gyönyörű 2 éves és egy 15 hetes magzat anyukája

2011. júl. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A magneB6 nem árt a babának. Vszínű az orvos azért mondta, mert sok az okos kismama, aki bármit beszed terhesség alatt az orvos megkérdezése nélkül és ő ezt ki akarta védeni nálad. Ha nem szűnik a hányinger a MB6-ra sem, akkor érdemes az orvost/patikust meglátogatni és kérni egy picivel nagyobb dózisú szimplán B6 vitamint.
2011. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magne B6 nagyon is jó, a legtöbb kismami szedi. Én is :)
2011. júl. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem, mert hánytam tőle, de komolyan:D
2011. júl. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
08:47 vagyok. Az lemaradt, hogy nem lesz bajod tőle, se a babának, de ne a terhesvitaminnal együtt szedd..(védőnő mondta)
2011. júl. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én éppen tegnap voltam dokinál és kérdeztem meg tőle hogy mit szedhetnék hányingerre,alapból már szedek napi 2 MagneB6 -ot meg Gravidát is.Azt mondta jó a MagneB6 szedjek belőle plussz egy szemet ha kell.


9 hkm

2011. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is szedem. Miért nem szabad a terhesvitaminnal együtt???
2011. júl. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem mondta a védőnő, hogy nem szabad együtt szedni.

Azért nem, mert a terhesvitamint úgy állítják össze, hogy az összetevők ne üssék egymást, na most ha beveszed a B6-ot vele együtt, akkor már több a B6 vitamin ugye és akkor már teljesen "megváltozik" a hatása a benne lévő vitaminoknak, ásványi-anyagoknak.

2011. júl. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, min.2 óra teljen el az Elevit és a Magne B6 között.
2011. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó két válaszoló, ezt jó tudni. Oda fogok rá figyelni, én simán bevettem eddig egyszerre.
2011. júl. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!