Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha folyamatosan fent van a...

Ha folyamatosan fent van a hőm két hete 37,4 - 37 között és márc.7-én volt az utolsó mensim Érdemes tesztelni? A peteérés márc20-21volt. Sose voltam pontos 28 napos,36 az átlag. Csalódás lenne a premensitünetláz csak A sülthalat kihánytam fáj a hátam

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Egy tesztet megéri csinálni,hogy mi a helyzet!Ird meg mi lett az eredmény!
2009. ápr. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Biztos 20-21-én volt péd? Ha igen, akkor tesztelhetsz, mert nekem is akkor volt és tegnap reggel már pozitív lett a tesztem, a baba 20-án foganhatott csak, tuti!

Nekem nem fáj a hátam, de ez nem jelent számodra semmit. Inkább hányingerem van, nem kívánok semmit, mindentől rosszul vagyok. Napokig fájt a fejem, megfájdult egy fogam. Nehezek lettek a melleim, de nem érzékenyek, éjjel felébredek arra, hogy pisilni kell. Ezek a tüneteim.

2009. ápr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Tesztelj :)! És írd meg az eredményt:)!
2009. ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hűha, köszike a válaszokat!

Márc. 20 mert akkor távozott nyákdugó és akkor volt szex is + magas hőmérséklet.

De utána amikor állítólag 36 napos ciklusként lett volna peteérésem "igazi" csak görcsök voltak - lehetett beágyazódás?

szóval félek a premensi+lelki tünetektől de magas hő izgat (meg elevitet is szedek) meg ha akkor volt peteérés akkor +14 nap kénne a mensi is

kicsit nagyon enyhén érzem de semmi előtte fejfájás, herpesz... stb eddigi tünetek (eddig)

hát lehet h bátor leszek és egy tesztet megküldök reggel

megirom köszike

2009. ápr. 6. 15:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindent bele,hajrá!
2009. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!szerintem is tesztelj egyet reggel,nekem március 6-án volt az utolsó mensim első napja,peteérésem 20-án volt,és a 27-ik napon már pozitiv volt reggel a teszt,és másnap délután is.Sok sikert,pozitiv tesztet neked is!
2009. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
lilly teszt negativ - de akkor mé émelygek ...???
2009. ápr. 8. 07:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!16.26-os vagyok,szerintem várj még pár napot és tesztelj újra,de más fajta tesztel,azt mondják a lily nem a legjobb teszt.Sokat téved.
2009. ápr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!