Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek nagyon sok ennyi...

Szerintetek nagyon sok ennyi hízás? Ti mennyit híztatok az utolsó 7 hétben?

Figyelt kérdés

Már 13 kilót híztam(csak azt nem tudom, hogy mitől amikor azért oda szoktam figyelni)és nem tudom, hogy mennyi jöhet még fel.


33 hetes kismama


2011. júl. 30. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Én összesen 13 kilót híztam.Ebből az utolsó 10 hétben jött fel 6 kg.Azt nem tudom,te még mennyit fogsz,hisz mindenki más testalkat,nem lehet meg tippelni.2 hónapja szültem és most van 3 kg.pluszom!Szóval lement már,neked is lefog!Csak lehet,hogy a dokid fog majd esetleg piszkálni érte,vagy mondja majd a terhességi cukorbetegség veszélyeit...Igyál rengeteget és naponta lakj jól legalább 2xgyümölcsel,zöldséggel!Jó babavárást és könnyű szülést neked!Timi
2011. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az eddigi 5 terhességemből (beleértve a mostanit is) 4-nél ugyanolyan ütemben gyarapodtam, mint te, így a végére 16-17 kg jött fel. (Igaz, most még csak 28. héten vagyok, de ugyanúgy 10 kilónál tartok, mint máskor ilyen tájt.) Viszont kb. fél év alatt (volt, hogy hamarabb) lement minden szülés után viszonylag könnyen. Egyetlen terhességemnél tudtam "csak" 14 kg-t hízni, mert akkor borzasztó szigorúan vigyéztam... Aztán rájöttem, hogy 2-3 kilót nem ér meg az, hogy ne tudjak egy jót enni... Szerintem nem sok, teljesen normális, és ha szerencséd van (és szoptatsz), akkor le fog menni gyorsan!
2011. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a terhességem legelején híztam 8 hétig 4 kg-ot aztán 8 héttől 33 hétig 3kg-ot és az utolsó 6 hétben meg 3kg-ot a végén tényleg gyorsan felment az a 3 kg!!Hát nem hiába csak akkor növekszik a baba a leggyorsabban!!
2011. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én 20kg-ot szedtem fel, de ez is szinte csak víz. Folyamatosan dagadok, még ilyen időben is. Majd szülés után lejön.


39hkm

2011. júl. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

12. hétig nem híztam semmit, majd onnantól a 37. hétig + 16 kg, és itt megállt. A babám még gyarapszik, de én nem híztam azóta.


39 hkm

2011. júl. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!