Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ezek a vizsgálatok menszesz...

Ezek a vizsgálatok menszesz 3. napján készült hormon vizsgálatok. Prolaktin az micsoda? Baj ha magas?

Figyelt kérdés

laphámsejt:3 ami magass mert 2 ig jo csak.

vörösvértest:7 nekem. és csak 2 ig jo.

mono:2.9 az amugy micsoda?

prolaktin:562.60 és 102-496 eredményig jo csak.


2009. ápr. 8. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A prolaktin a tejtermelésért felelős hormon, ha magas gátolja a teherbeesést. (mint ahogy szoptatás alatt) Ha nagyon magas előfordulhat, hogy az agyalapi mirigyben egy microadenóma van. CT-vel kideríthető, gyógyszerrel kezelhető. Bromocriptin a gyógyszer neve.


Nálam nagyon magas volt. Nem szedtem gyógyszert, eljöttem a munkahelyemről, nem idegeskedtem, lement normál szintre.


(5 hós baba anyukája)

2009. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam is magas volt, úgy derült ki, hogy rendszertelen volt a menszeszem. Kaptam rá Bromochriptint és a doki mondta, hogy 3 hónapig védekezzünk, akkor újra nézünk vérképet. Az első hónapban 1X!!! nem védekeztünk, tovább nem is kellett szednem a bromót :))


Üdv.: 25 hetes

2009. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!