Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetesen strepto tenyészett...

34 hetesen strepto tenyészett ki kezelték de szerintem visszatért mi a teendő?

Figyelt kérdés

Előző terhességem után a babámat 5 napig antibiotikummal kezelték mert elkapta a fertőzést. Soha sehova nem mentem, nem fürödtem, nem strandoltam, a kezelés után (antibio meg kúpok) óvszerrel védekeztünk a férjemmel, mégis visszatért. Most tenyésztettek 34 hetesen, pozitiv lett, kaptam Klion D kúpot, elhasználtam, addig jó is volt, de most újból folyásom van, szerintem ismét visszatért. Már 39 hetet is betöltöttem. Az orvos szerint használjak el még egy adag kúpot de valószínű ugyanúgy megfertőződik majd a babám.

Nem lehet ezt valahogy elkerülni, kikerülni? Biztos hogy ő is megfertőződik? Most nagyon nem mindegy hogy 3 vagy 5-6 nap után térhetek csak haza a 2.5 évesemhez :((

Akinek volt ilyen az onnanstól egész életében ezzel küzdött? Nem lehet ezt a bacit kiirtani?


2011. aug. 3. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem,ezt a bacit nem lehet kiírtani,ezt a dokid elmondhatta volna. Mindig ott lesz a szervezetedben,csak a szülés idejére antibiotikummal "elfojtják". Én is pozitív vagyok,csak szülés elött vajúdás alatt kaptam 4 óránként az injekciót,nem történt utána semmi baj. Ez tünetmentes,szülésnél kell rá odafigyelni.
2011. aug. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem. Nem mondta :(( De ez elég rosszul hangzik hogy mindig ott lesz:((

Amúgy nagyon gyorsan született az előző babám is, bementünk a kórházba és onnan 3 óra múlva már megvolt, valószínű a második még gyorsabb lesz, akkor hogy adnak nekem injekciót antibiotikummal? Idő se lesz rá...

2011. aug. 3. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!