Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszullétek. Kinek mikortól...

Rosszullétek. Kinek mikortól jelentkeztek?

Figyelt kérdés

5 hetes km vagyok, szóval még elég fiatal. :) Előző terhességemet muszáj volt megszakítani, és már sok éve annak is, megfakultak az emlékek, de úgy emlékszem, akkor már az 5. héttől volt reggeli rosszullét.

Kinek mikortól voltak rosszullétei? Szúró érzés a pocakban, görcsök voltak?...


2011. aug. 3. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 7-12.hét között voltak rosszullétek, de nem minden nap.


15+1 hkm

2011. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 8-13. hét között, minden reggel. De hányni kb. 3 naponta sikerült csak. :)
2011. aug. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a kislányomnál 6. hét környékén kezdődött és 12 hetesen ahogy a nagy könyvben meg van írva abba is maradt. A kisfiamnál 7 hetesen kezdődött, amikor már azt hittem hogy talán megúszom. 25. hétig tartott, minden nap hánytam rosszul voltam. A kocsikázást azóta sem bírom. Görcsök egyik terhességnél sem voltak. Kisebb hasszúrka, kisebb fájdogálás volt, de a doki azt mondta azért mert tágul a méhem. És inkább az első terhességnél volt jellemzőbb. Ami visszagondolva nagyon hamar jelentkezett, még mielőtt tudtam volna hogy babát várok az az aluszékonyság volt:) Boldog babavárást 38 hkm
2011. aug. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen kezdődött. Hasszurka nemigen volt, talán még az elején, talán akkor ágyazódhatott be, de akkor még nem is tudtam, hogy baba van. De az is csak 1-2 óráig tarott. Meg néha trüsszentésnél húzódtak a szalagok, de mostanában már azt se érzem. Boldog babavárást! 15hkm
2011. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor ezek szerint van még bő 1 hetem kiélvezni a nyugalmas felkelést reggelente :D

További válaszokat is szívesen várok.

Mindenkinek boldog babavárást, akinek megvan, annak meg sok boldogságot és jó egészséget!

2011. aug. 3. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem 9-17.hétig voltak és rettenetesek. Szinte semmi nem maradt meg bennem :(
2011. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem akkor mikor még nem is tudtam,hogy terhes vagyok.De 8.hétig volt csak
2011. aug. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!