Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha haematomád volt a terhesség...

Ha haematomád volt a terhességed elején, hogy alakult? Nagyon megijedtem.

Figyelt kérdés
7 hetes vagyok, és van egy 28*13 mm-es haematómám.
2011. aug. 3. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
9-11 hét között volt, felszívodott
2011. aug. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem 12 hetesen 2x3 cm-s haematómám volt,2 hét kórház,fekvés,lórugásnyi MG,No-spa,utrogestan 3x1.

Felszívódott,nyoma sincs.

De szigorúan pihenj.Minden más megvár!!!

És nyugodj meg,nem jó ha stresszelsz.Ez nem ritka eset!

Sajna.

Boldog Babavárást!

32hkm

2011. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első

Pont 3 éve augusztus elején derült ki, 2 hetet pihentem, nme igazás feküdtem csak,nem kapta semmi gyógyszert.

Utána még elmentünk nyaralni és mentem dolgozni.

2011. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

megnéztem mekkora volt:

8+5: 12,1mm X 28.6 mm

9+1: 6mm X 18mm

11+: haematóma nem látható

2011. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az első és a második babámnál is volt ilyen korai terhességnél. Szerencsére mindkettő esetben felszívódott 2-3 hét alatt.

Pihennem kellett és magnéziumot szedni.

2011. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, pont a Pöttöm fölött egy hatalmas haematomám. Én is nagyon meg voltam ijedve, amire ez orvosom rá is tett egy lapáttal, mert azt mondta, hogy ha megindul belőle a vér kimoshatja a magzatot. Hát ez kva jó, gondoltam magamban.:S:S Elmentem egy másik orvoshoz. Megnyugtatott, hogy semmi gond nem lesz, ha sokat pihenek és szedem rendesen a magnéziumot. A 12. hétre nyoma sem volt a heminek.:) A beágyazódás során elég gyakran alakul ki ilyen vérrög. A 12.hétig véreztem is miatta 2szer, de nem lett semmi gond. Amíg barna vér folyik, addig nem gáz, viszont ha élénkpiros,akkor irány a kórház, azonnal!
2011. aug. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!