Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdek bedilizni. 10 hete...

Kezdek bedilizni. 10 hete vagyok táppénzen toxemia gyanú miatt. És 2 hete valamin mindig rágódom, hol a baba miatt, hogy rendben van-e minden, hol azon kapom magam, hogy féltékenykedek a férjemre. Normális ez?

Figyelt kérdés
2008. márc. 3. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A terhességkor előfordulnak dilik,mert sajnos a hormonok dolgoznak,egyszer depisebbek vagyunk, egyszer meg túlzottan eufórikusak.Arról nem beszélve, hogy otthon vagy, ráérsz,és jár mindenen az agyad-én is így vagyok.Próbálom lekötni magam,amivel csak lehet.Ma pl hogy elment a párom dolgozni, sírni tudtam volna,mintha elhagyott volna, így megy ez,majd elmúlik,csak a párunk bírja ki:-))

Az más dolog, ha okod van a féltékenykedésre, de sztem ahogy kiveszem a soraidból,nem igazán.Ha így van, Te is tudod, nem érdemes,hisz neki sem könnyű ezekben az időkben.és szükségetek van egymásra.

2008. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában én is ilyen vagyok, sokszor olyan sírhatnékom van, és néha a párommal is ingerültebb vagyok. Én sem értem, hogy miért, pedig a babát nagyon szeretem és várom.
2008. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nos ezzel én is így vagyok. Sajnos ezt valójában a hormonok csinálják,tudom nem könnyű hiszen velem is ez van de próbálj meg néha egy kicsit ellazulni és nem gondolni semmi rosszra csak a jóra. :-) a párodnak meg mondd el hogy legyen veled megértő és nézze neked el a néhai furcsa viselkedéseidet. Én is megkértem és hidd el megértette,szerintem a te párod is megfogja érteni ha elmondod neki hogy ez a terhességgel jár. Valójában neki sem könnyű. A másik meg hogy ráadásul otthon is vagy nem is tudod úgy lekötni magad,tervezd úgy a napjaiat hogy mindig elfoglalt légy. szóval mindig csinálj valamit. jó babavárást. és sok egészséget nektek. 28 hetes kismama

2008. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekem semmi bajom nem volt eddig, de mult héten egész végig depi voltam. Énis december 20 óta itthon vagyok, és most sokalltam be azzal, hogy párom reggeltől estig dolgozik alig van itthon, elkezdtem unatkzni.

Utánaolvastam a toxémiának, nem tudtam mi az. Nem egy veszélyes dolog, ne izgulj, és szülés után általában megszűnik a gond. A sok pihenést töltsd tévézéssel, filmnézéssel, olvasással. Amennyit tudsz a pihenés mellett sétállj a friss levegőn, vásárolgass a picinek, nézelődj. És párod ne bánts, neki sem könnyű,hogy nem lehet melletted, de hát pénzt keresni kell. A férjem is minden reggel nyűgösen megy el, hogy "nem akarok dolgozni menni..." én meg bűntudattal itthon ülök egész nap. Süss, főzz, ne gondolkodj, nem éri meg.-)

Neked is, a babának is az a legjobb, ha pihentek, nyugodtak vagytok így lesztek egészségesek:-)

Ha gondolod írj privi emilt, "beszlgetek" veled.-) Hátha attólis jobb lesz.-)

2008. márc. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az jutott eszembe, hogy néha össze is lehetne járni, pláne annak aki idáig eljut :(((, én már saját magam nem tudom elviselni. Jól ki kellene beszélni magunkból, mert hiába tereljük el a gondolatainkat, úgyis vissza jön a mocsok:)
2008. márc. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen ez sajna nirmális dolog.Én ugyanezt csinálom,ráadásul én már 3éve gyesen vagyok a fiammal(szóval akkor sem dolgoztam)és most sem tudok dolgozni,mert vesz terhes vagyok,és mivel külföldön élünk,néha nincs kivel beszélgetnem,a férjem meg reggeltől estig dolgozik,tehát csak én vagyok otthon egész nap a 3 éves fiammal,és én is kezdek bedilizni..azelőtt 2 munkahelyen dolgoztam egyszerre,mellette esti suliba jártam,most meg 4 éve csak otthon ülök,de még szerencse,hogy itt a fiam aki leköt,bár már saját magamból is elegem van,mert ha a neten találok vmi babával kapcs betegséget,rögtön azt hiszem talán nekem is van....
2008. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm neketek!
2008. márc. 4. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!