Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélés után mennyi idő?

Spontán vetélés után mennyi idő?

Figyelt kérdés
mikor lehet ujra próbálkozni,és nemi életet élni? Nem tisztultam ki spontán, mutelileg kellett befejezni...
2011. aug. 7. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Hú,hát hogy mennyi idővel lehet,azt nem tudom,csak azt,hogy mi mennyi idővel utána csináltuk... Mihelyt abba maradt a vérzés,és újra kedvem lett a dologhoz- kb 1-1,5 hét volt. De nekem 100 % spontánom volt!
2011. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Függ attól is, hogy hány hetes voltál.

Asszem ha a vetélés az első trimeszterben történik akkor csak 3 hónapot kell várni.

Én 20 hetesen vetéltem, nekem kötelezően fél évet kellett várni.

2011. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14.11-es vagyok. Azt elfelejtettem, hogy 6 hetet kell várni a nemi élettel.
2011. aug. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az újra próbálkozás ideje igazándiból (akár a fogamzásgátló utáni teherbe esés) egy "ajánlás" - hogy a testileg lelkileg fel tudj készülni! Idő kell,hogy a tested rendbe jöjjön,de van aki már egy hónap elteltével próbálkozott,és sikeres terhességet tudhat maga mögött! Tehát ez egyéni "adottság" szerintem.


Mi mind 2x fél évet vártunk hogy újra próbálkozzunk (mind 2x az első trimeszterben szakadt meg a terhesség).

2011. aug. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem is missed ab-om volt 3hónapot kellet várnunk,rögtön utána teherbe estem de sajnos ő sem maradt velünk az 5.héten spontán elment teljesen kitisztultam nem kellet műteni.Ez után nem vártunk, rögtön teherbe is estem most a 11.hétben vagyok és eddig minden rendben van.
2011. aug. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem januárban volt missed ab-om.

Mi két hét mulva gumival együtt voltunk a férjemmel,semmi gond nem volt.

Majd megjött márciusban 50 napra,és áprilisba 32 napra(ez volt a rendes ciklusnapom is elötte).

Ebben a hónapban megfogant a babánk!Most vagyok 17 hetes,és semmi gond nem volt ezzel a terhességgel,az elején utrogestan-t szedtem ,mert barnáztam,de 12 héten lehagytuk és semmi gond!Már rug -kapál bennem a pici!

Remélem hamar összejön nektek is!Jah és Mi orvosi utasitásra egyböl próbálkoztunk,azt mondta dokim ha nincs kész a testem nem fogan meg ha igen akkor jönni fog!Igy is lett!Szóval ne vesztegessétek majd az idöt!Persze lelkileg is túl kell lenned rajta!!Sok erőt4

2011. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!