Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a terhesség alatt...

Normális a terhesség alatt jelentkező, csúnya, kívülről is látható aranyér? Milyen krém rá a leghatásosabb?

Figyelt kérdés

Sajnos eddig nem volt aranyerem, de most kb. 1 hete előjött és eléggé fájt. A gyógyszertárban adtak rá Sperti Prepapartion H-t, ami kifejezetten kismamáknak van. Ez gyógyszernek nem mínősíthető gyógyhatású készítmény, de nem nagyon akar visszahúzódni tőle... Tudtok adni valami tippet, hogy kinek mi vált be a krémek közül külső aranyérre? Kúpot nem szeretnék használni.

Előre is nagyon köszi.

20 hetes kismami


2008. márc. 4. 10:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is aranyeres vagyok már terhesség előt is volt és a dokimnak emlitettem hogy most terhesség allat gyakrabban jön ki ö ezt javasolta:minden széklet után erősen folyó vizzel a (zuhanyból) mosakodj meg huzd kicsit szét hogy belülről is jól kimossa a viz majd amikor bekened a kenőcsel akkor nyomd vissza használd töbször egy nap a kenőcsőt én reparont majd aurobin kenőcsőt használtam már jóideje nincs de ha előjön én igy csinálom és hamar elmulik viszont ha el is mult minden széklet után mosakodom a zuhanynyal vagy nedves törlöt használok igy gondolom megelőzőm hogy újra kijöjön remélem neked is össze jön a recept:)18 hetes kismama
2008. márc. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsodat. Neked is sok egészséget kívánok.


Áh most látom, hogy kicsit furcsán fogalmaztam meg a kommentemet :-) Nem úgy akartam írni, hogy sajnos eddig nem volt aranyerem, hanem, hogy eddig nem volt és sajnos most kijött :-)


Még egyszer köszi.

2008. márc. 4. 10:49
 3/3 bianconero válasza:

Természetesen normális. Azonban vigyázni kell, mert az orvosom elmondása szerint a magzat miatt nem lehet bármit használni. Én végül a javaslata alapján a Hemoporpin nevű kenőcsöt használtam, ami végül teljesen jól be is vált és egész gyorsan segített. Ami abszolút plusz pont, hogy természetes anyagokból készül, pl propolis...Szóval bátran javaslom!

Marcsi

2015. ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!