Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhes vagyok. Két...

36 hetes terhes vagyok. Két napja elkezdett fájni a derekam, de csak rendszertelenül és ritkán. Viszont ha fáj, akkor nagyon erőssen érzem. A hasam még nem fáj, és más erre utaló jelet sem tapasztaltam. Talán ez már a szülés beindulásának a jele?

Figyelt kérdés
2008. márc. 4. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem még nem, csak már készülődik a szervezeted. Egyre több ilyen fájdalom lesz, ne izgulj:-) Még van azért időd:-))

Ha fáj a derekad, pihenj, párnázd ki magad, sőt gyulladáscsökkentővel be is kenheted, kicsit enyhíti..

2008. márc. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha hátul inkább a gerincednél fáj, akkor lehetnek jóslófájások is, valaki már másnap megszül, ( én így jártam) de eltarthat egy hétig is. Pihenj sokat és, ha rendszereződik a fájás, mérd az időt, hogy mikor jelentkeznek.

2008. márc. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezek a fájások már lehetnek jóslófájások is,ez a 36.héten már nem lenne meglepő.Az orvosom a 36.héten kérdezte meg ,hogy vannak-e ilyen fájásaim.Mert már lassan kellene,hogy érezzem őket.

Ezek a fájások még nem azt jelentik,hogy rögtön szülni fogsz. A méhed készülődik csak.

Arra kell figyelni, hogy két fájás között mennyi idő telik el.Amikor elérkezik a szülés ez rendszeres lesz majd.

Ne izgulj,lazíts,pihenj most már sokat.

2008. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!