Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-36 hetes kismamik hogy...

34-36 hetes kismamik hogy vagytok? Mivel töltitek napjaitokat?

Figyelt kérdés
34+1 hetes kismama
2011. aug. 10. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:

35+6 hetes vagyok. Épp rakott zöldbab készítéssel töltöm a napomat... :-)

Csomag (kórházi-, illetve szülőszobai) összekészítve, kis ruhák kimosva a szekrényben, egyelőre már csak a pólyahuzatot kell kimosnom, ha úgy döntök, mégis használom. Várom már nagyon. Egyébként minden rendben, csak hamarabb fáradok, a baba sűrűn mozog, és érzem, egyre kisebb a helye... Az alvás ment nehezen, de váltottam egy jóval nagyobb paplanra, amit még pluszba beigazítok a pocakomat támasztó párna mellé, és így két napja szuperül alszom, csak 2-szer megyek ki pisilni. Doki tegnap adott megnyugtatást a szüléssel kapcsolatban, így már attól sem tartok. Minden vágyam az, hogy egészséges legyen a kislányunk, és zökkenőmentes legyen a szülés, majd lehetőség szerint legyen tejem is bőven... Ez nem olyan sok, ugye? :-D

És te mivel töltöd napjaidat, kedves Kérdező?

2011. aug. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én 34+2 vagyok..2 lánnyal vagyok itthon most várom a fiamat.:D

A nappalom eltelik de estére annyira fáj a derekam hogy bele tudok halni..Sajnos ez van nehezen viselem és alig várom hogy elteljen ez a pár hét.A csomagok nekem is kész vannak jövöhéten mejek dokihoz majd meglátjuk mit mondd

2011. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33hetes 5napos ikerterhes vagyok,táskám készen van,lassan telnek a napjaim,már nem nagyon birok csinálgatni semmit,ugynézki ha addig a természet nemszol közbe hogy a 36ik héten bekell feküdnöm,de ezt a kis idöt már kibirom,amugy nekem is a hátam-derekam fáj nagyon,aludni keveset tudok éjszaka,de volt hogy ettöl is kevesebbet aludtam 2-3orákat,nah az akkor tényleg kevés volt
2011. aug. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

35 hetes vagyok, 2 kiscsaj anyukája- a napom házimunkával töltöm,meg persze a 2 kislánnyal! Nagyobbik lányunk ovis,így most nem csak a "kicsi-kicsi tesó" érkezésére készülünk,hanem az ovira is.

Már alig várom,hogy végre 3 gyerkőccel legyek itthon!

Én még csak holnap kezdem el össze pakolni. A bokám szépen dagad,de csak délután kezd el fájni. A derekam hamar megfájdul,ha nem jól ülök,vagy éjjel a hátamra fekszem. Az alvással nincs gondom,leszámítva,hogy 2 óránként járok ki :-)

Elég változóan mocorog a kicsi-akiről nem tudjuk hogy Ki lesz. Néha nagyon megfeszíti magát,néha nagyon fájdalmas a mozgása...de (nem vagyok szadista!) ezt is élvezem! Ahogy eddig a terhesség minden pillanatát :-D


Van valamilyen félelmetek?


Boldog babavárást és egészséges kisbabát Mindenkinek!!



Üdv: 2 kislány,35 hetes anyukája

2011. aug. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ma töltöttem a 34. hetet. Szerencsére nem fáj a derekam, hátam, nem is nagyon keményedek, nem vizesedek, csak fáradékony vagyok. Jól alszom, nem kell járnom pisilni éjszaka (az első babával se nagyon jártam) 20 hós kisfiammal vagyok itthon, így úgy mennek a napjaink, mintha nem is lennék kismama. Főzés, bevásárlás, mosás, játszótér, séta, takarítás. A kórházi csomagot még egyáltalán nem állítottam össze, a 36. hét környékén tervezem összepakolni.

Jelenleg mosom át az összes kapott kislányruhát, vasalom, illetve méret szerint dobozolom, hogy tudjak valamiféle rendet teremteni a gyerekszobába.

2011. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

sziasztok!

35+5 hetes vagyok!kislányom lesz hát ahogy a napjaim telnek az elég uncsi mert nemigen tudok csinálni semmit:(egyszer már megakart születni a csöppöm így ágynyugalomra vagyok ítélve:(de ezt már fél lábbal is kibírom:) hátam sokat fáj meg sok a savam is :(éjjel nagy ritkán megyek pisilni:)

könnyű szülést és további boldog babavárást mindenkinek:D

2011. aug. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én nagyon izgulok már. Nincs semmi féle segítségem itthon, így egyedül csinálgatok mindent. Megpróbálom beosztani a teendőket, mert nagyon hamar elfáradok, és annyira fáj a derekam, hogy mozogni alig tudok. Ja! És elkezdett vizesedni a kéz-és lábfejem is. A kis ruhák, az ágynemű és a huzat már ki van mosva csak ki kell vasalni. Még pár dolog hiányzik azokat meg kell venni és össze kell pakolnom a kórházi táskát is.


Köszönöm szépen a válaszokat:)

2011. aug. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!