Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Szed vagy használ...

Kismamák! Szed vagy használ valaki valamilyen nyugtató hatású készítményt?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani valamit, mert annyira ideges vagyok, hogy szinte már beleszédülök. Segítsetek! 32+4h km.
2011. aug. 11. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj citromfüvet inni, napi 2 csészével, az jó nyugtató hatású, ráadásul könnyebben alszol tőle.
2011. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, csak leviszi az egyébként is alacsony vérnyomásom sajnos-legalábbis úgy gondolom. De lehet rosszul gondolom? Lehet ilyen hatása?
2011. aug. 11. 09:52
 3/7 anonim ***** válasza:
Erről én még nem hallottam, csak a nyugtató hatásról.
2011. aug. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 sumergo ***** válasza:

Mitől vagy ideges? Ha tényleg az vagy, és nem csak bebeszéled magadnak, akkor aligha lenne mindig alacsony a vérnyomásod. Ha pedig ilyen feszültnek érzed magad, akkor a citromfű tényleg jó kellene legyen, a vérnyomást nem hinném, hogy lejjebb viszi.

Ha külső okok miatt vagy feszült, ideges, akkor azt lehetőleg meg kell szüntetni, ha csak belülről jön, akkor próbálj az orvosoddal erről beszélni, lehet az is segíteni fog.


27+3 hkm

2011. aug. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem is ideges vagyok, inkább szorongok. Tudom, hogy saját magamnak csinálom, de nem tudok ellene tenni. Egyedül vagyok itthon, senki hozzám se szól, egyszer ilyen front van, egyszer olyan, nem viselem jól. Pedig nem vagyok egy hisztis fajta.
2011. aug. 11. 16:23
 6/7 sumergo ***** válasza:
Akkor csak egy megoldás van. Keress valami olyan elfoglaltságot, amit tudsz csinálni, és leköti a figyelmedet. Azért az orvosoddal is megbeszélheted!
2011. aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az orvosom szerint ez a terhességgel jár. És valamit mindig csinálok, de nem minden köt le, vagy csak ideig óráig. De majd leköt a baba, ha kibújt...:)
2011. aug. 12. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!