Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felicitas kupon? Többi lent

Felicitas kupon? Többi lent

Figyelt kérdés
Ez most hogy is működik?? A védőnő adja? Vagy hogy van ez? És ha a védőnő nekem kell kérnem??
2011. aug. 11. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
ÉN amikor először voltam a védőnőnél akkor magától adta oda, ha esetleg neked nem adja magától, akkor nyugodtan kérdezz rá.
2011. aug. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
amikor kapod a kiskönyvet, akkor a védőnő ad egy reklámcsomagot is, abban van egy felicitas várandós tanácsadó füzet is, és a füzetben van a kupon. (én 2 napja kaptam így)
2011. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első tanácsadáson adnak egy magazint és egy kis könyvet aminek az egy lapja a kupon.Elméletileg ezt kérés nélkül kell adnia.A második kupon pedig a kórházi csomagban lévő tanácsadóban lesz.Ha nem adta oda a tanácsadót a védőnő,akkor kérdezz rá.
2011. aug. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor a kisfiammal terhes voltam, akkor az első találkozásnál a védőnő adott egy csomó újságot, füzetet és köztük a felicitas várandós anyák tanácsadó füzetét is. Ebben van a kupon, amit a 6-ik hónap után lehet kiváltani bizonyos boltokban. Most a második babát várjuk, és másik védőnőt kaptam. Ő nem adott, én meg rákérdeztem. Azt mondta, hogy a tisztiorvos állitólag megtiltotta az osztogatását a mi városunkban, és ezért nem adhat. Nem nagy dolog, de ami jár, az jár. Én írtam egy mailt a felicitasnak, és 3 napon belül postán küldtek egy füzetet benne a kuponnal. Szóval én nem hagytam annyiban. :)
2011. aug. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem!:) Köszönöm mindenkinek!:)
2011. aug. 11. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!