Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes terhességnél egy...

34 hetes terhességnél egy normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Pár napja észrevettem,hogy ütemes lüktetést érzek időnként a pocakomba.Először azt hittem csak csuklik a baba.De annál sokkal gyorsabb.Olyan mintha a szívverése lenne.De azt nem tudnám érezni nem?Kicsit ijesztő érzés nekem.Más is érzett már ilyent?Köszönöm a válaszokat.
2011. aug. 11. 15:54
 1/10 anonim ***** válasza:
A saját szívverésed?
2011. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát komolyan mondom megfogom nézni a következő alkalommal.Csak azért elég ijesztő mikor lüktet a hasad ugy hogy kívülről érzem.
2011. aug. 11. 16:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csuklik. Tudod hogy helyezkedik el a baba? Ultrahangon mondták? Az alapján talán betudod tájolni honnan jön.
2011. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen tudom már rendessen bevan fordulva a baba.Álltalába mindig a bal oldalamon érzem a lüktetést.Azért fura mert a csuklásnál sokkal gyorsabb ütemes lüktetés érzése.De az normális ha a szívverését érzem időnként?Nekem ez nagyon fura.
2011. aug. 11. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csuklik a babád. Én is ilyet érzek, szép ütemesen szokott csuklani. Ha oldalt fekszek és ráteszem a kezem a hasamra, szoktam érezni. De egyébként is lehet.
2011. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is szoktam ilyet érezni, a múlt héten kezdődött. Gyors, ütemes lüktetés, ami még kívülről szemmel is látható, nem csak érezhető. Azt hittem csuklik, de most elbizonytalanítottál.

33h km

2011. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
na végre valaki aki érti hogy mit érzek.nem akartalak elbizonytalanítani,csak nekem azért fura mert a csuklásnál nekem sokkal gyorsabnak tűnik.De akkor csak normális ebben a terheségi korba ha te is érzed ezt.
2011. aug. 11. 17:36
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet sose tudjuk meg mit csinál ilyenkor a pocaklakónk, de a lényeg, hogy valószínűleg természetes jelenség. :) 33h km
2011. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vagy a baba csuklását érzed, vagy a saját hasi verőered lüktetését! Mindkettő teljesen normális!!
2011. aug. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én azóta szinte napi szinten érzem. Tegnap párom is figyelte, 2-3 másodpercenként lüktetett. Lehet ilyen gyorsan csuklani?

33h km

2011. aug. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!