Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes kortól kezdett...

Hány hetes kortól kezdett nőni a pocakotok?

Figyelt kérdés
Első babámat várom.Még csak 7hetes vagyok és kíváncsi leszek mikor kezd nőni a pocakom.
2011. aug. 12. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Első babámnál kb a 12ik héten kezdett látszódni,de kb 5-6hónapos lehettem,mire idegeneknek is egyértelmű volt,hogy babát várok!
2011. aug. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16 hetesen már látszott egy picit, ha jobban megnézted, de a 18héten is ha nem mondom, hogy állapotos vagyok, észre sem veszik. Az első babám, meg előtte elég soványka voltam, talán azért. Most vagyok 20hetes, és most egyértelmű csak, hogy az ott a pocaklakó:-)
2011. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12. héten még bőven a puffadás látszott, utána kezdett el alul jönni egy kis "mugli", de most a 17.héten indult meg igazán. feszesebb trikóban egyértelmű, kicsit bővebb cuccban még mindig elveszik a pocim.
2011. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12. héttől úgy néztem ki, mint aki halálra zabálta magát:), de a 16. héttől már mindenki számára jól látható volt a pocakom.
2011. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, kíváncsi vagyok milyen lesz majd pocakosnak lenni:)))minden jót nektek!
2011. aug. 12. 17:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Mind a két babámmal a 4. hónap után lehetett észrevenni a pocim.
2011. aug. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elso 12-14 hetben puffadtam, lapos hassal indultam reggel, basahassal zartam az estet es komoly szelgorcsokkel. :(

Utana ez megszunt, picit-picit nott a hasam, de nagyon lassan, a 17-20. het kornyeken csak annyi latszott, hogy mar nem teljesen lapos, de idegen semmit nem vett eszre.

Vegul elso babaval 25. het utan lett eszreveheto, masodik babaval 22. het kornyeken.

2011. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!