Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 napja úgy érzem, hogy több...

5 napja úgy érzem, hogy több folyásom van, mint eddig. Van hogy sárga, normális és van hogy átlátszó, vizes mintha pisi lenne. Este ha köhögök, akkor erősebb. Normális ez 29 hetesen?

Figyelt kérdés
Honnan tudjam, hogy nem magzatvíz?
2008. márc. 5. 13:43
 1/2 anonim ***** válasza:
56%
Nekem sokszor olyan híg, hogy eláztatja a fehérneműt,ha épp nem teszek betétet.Szval van ilyen-a dokinak azért mutasd meg,mert mégiscsakl ő az orvos, de sztem nincs aggódnivalód, ha szivárog a magzatvíz,annak komoly oka kell legyen, görcsökkel,vagy valami fájdalommal.Azonkívűl a vizsgálatokon is látnákha kevesebb lenne a magzatvíz mennyisége.Ha zavar beszéld meg mindenképp az orvossal.De sztem megnyugodhatsz.
2008. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még annyit mondanék, hogy állítólag van olyan betét ami kimutatja a magzatvíz jelenlétét, de sokan írták, hogy nem kapnak sehol.Hátha valaki vett mostanában:
2008. márc. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!