Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsit vizesedek. Védőnőm azt...

Kicsit vizesedek. Védőnőm azt mondta 1 héten 1szer tartsak gyümölcsnapot, és igyak sok vizet. Alkoholmentes sört lehet inni? És mennyit? Tényleg a sör is vízhajtó hatású?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a csalánteát mondta adoki,az mehet nyugodtan.
2011. aug. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gyümölcsnapon legjobb az alma, ill. olvastam, ha megfőzöd a rizst, de semmi só nélkül akkor annak is nagyon jó vízhajtó hatása van.

csalánteát nem biztos, h innék, annak elég nagy a vízhajtó hatása és nem csak a felesleges vizet , de a magzatvizet is hajthatja.eüs

2011. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és vizesedésre még jó, h sószegényebben étkezel.
2011. aug. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a sószegény étrend nekem nem használt,kórházban is voltam emiatt,és ott is ilyen sószegény kaják voltak,de csak vizesedtem tovább.

ott is mondták amugy a csalánteát.

2011. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csalán teával óvatosan, mert nagy mennyiségben erős vízhajtó lehet. Napi 1 bögre belefér.

1 pohár sörtől nem lesz semmi bajod. Nekem a dinnye is bejött. A szőlő is vízhajtó hatású, de azzal a cukortartalma miatt kell vigyázni.

Az is jó, ha a lábad felteszed.

És van egy homeopátiás csodabogyó: Natrium Sulfuricum 9Ch -> 1x5, esetleg 2x5 golyó naponta.

Remélem tudtam segíteni!

36 hkm

2011. aug. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csalánteát én se sürübben gondoltam...
2011. aug. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!