Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron az SZTK-ás...

Székesfehérváron az SZTK-ás ultrahang rendelésen (227-es ajtó) mik a tapasztalatok, sokat kell várni?

Figyelt kérdés
Van időpontom, így is be kell jelentkezni a kartonozónál?
2011. aug. 15. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az aznap ki van beosztva és ki csinálja. Nincs fogadott orvosod? Célszerű lenne, ha Ő ultrahangozna. A kartonozóban mindenképpen jelentkezzél.
2011. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Van orvosom, de vidéki vagyok és Fehérvárra küld be.

Dr Blaskó Ervin Balázs lesz elméletileg.

2011. aug. 16. 06:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én is Szfvárra járok! És a Dr Blaskónál szültem a lányomat! Én nagyon szeretem Őt mert nagyon normális é alapos!! Most kedden majd megyek ö hozzá!!!
2011. aug. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az én dokim Auth András vidéken és itt nincs ultrahang, ezért Székesfehérvárra kell bejárnom. Eddig az ambulanciára kellett menni, de most 30 hetesen az sztk.-ba 227 ajtó.

Mik a tapasztalatok sokat kell várni?

2011. aug. 16. 17:02
 5/9 A kérdező kommentje:
Senki????????
2011. aug. 17. 08:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kb. másfél órát vártam. Viszont Fehérváron, ha jól tudom 20-25. hétig meg kell fogadni az orvost akinél szülni akarsz. Célszerű lenne a Blaskó doktorral minnél előbb beszélni, gondolom Ő is szeretné megnézni a babát. A másik én most voltam 2 hétig a kórházban nagyon sokan vannak szabin és nem győzik a helyettesítést, ezért sem kellenne az utolsó pillanatig várnod.
2011. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem lesz fogadott orvosom ügyeletesnél fogok szülni, mert az Authnál már nem lehet szülni, de az elsőt is ügyeletesnél szültem.


Volt időpontod és úgy vártál ilyen sokat?

Sajnos én fekszek egész terhesség alatt így félek a sok várakozástól.

2011. aug. 17. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen volt reggel 8 óra és fél 10-kor hívtak be. Most, hogy helyettesítések vannak kész káosz minden. Hétfőn az ambulancián délelőtt 11-kor még nem kezdték el az ultrahangot és kb. 25 kismama várt a nst eredményének kiértékelésére.
2011. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 H.Orsolya ***** válasza:

Szia! Én is így vagyok mint Te, mármint a fogadott orvost illeti, de a Nővédelmi központba rendel az Auth és akkor ott meg is csinálja az ultrahangot.Nem gondoltál még rá, hogy a nővédelmibe menj? Az én tapasztalatom szerint így nyáron nem kellett sokat várni, pedig most nem adtak időpontokat. Nekem a leghosszabb várakozásom kb.20 perc volt. De szeptembertől ha lesz időpont, nem tudom, hogy változik.

Az SZTK-t sajnos nem tudom, hogy működik.:(

2011. aug. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!