Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet leghamarabb...

Idy78 kérdése:

Mikortól lehet leghamarabb megtudni a baba nemét?

Figyelt kérdés
5hetes terhes vagyok,3-dik gyerkőc,két fiam van,szeretném tudni,hogy milyen nemű lesz a babám!!!Ha valaki tud elérhetőséget,konkrétumot megköszönném!!
2011. aug. 15. 14:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16. hét környékén.
2011. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Azt hiszem rosszul kérdeztem!

Van-e olyan vizsgálat ami ennél hamarabb ki tudja mutatni(7.héttől??)???

2011. aug. 15. 14:20
 3/14 anonim ***** válasza:
Kb. a 16. héttől
2011. aug. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A 16. hétél korábban nem lehet megállapítani semmilyen műszerrel.-é
2011. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

most olvastam egyik nap,hogy amerikában fejlesztettek ki egy vizsgálatot ami már olyan 6-7 hetesen a vérből megállapítható a baba neme.

de még nem alkalmazzák mert sok szülő lehet így nem tartaná meg a babát ha számára nem megfelelelő a neme.

úgyhogy igen,csak a 16.héten.

2011. aug. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a 12. héten megmondták UHon!állt a kukaca!:)

2011. aug. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Akkor még várok,engem nem zavarna ha Ő is fiú lenne!!!Csak nagyon vágyom egy kislányra!!Az egészség az első szempont!!!!!!!

Mégegyszer köszönöm!!!!

2011. aug. 15. 14:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Igaz en kulfoldon elek (Anglia) de itt van. 6-dik heten mar meg lehet vele mondani milyen nemu lesz a baba. Igaz eleg draga 18£ Ami kb. 5ezer forint korul van. Ha az ablak rozsaszinre valt akkor kislany ha meg kekre akkor fiu. Eredetileg ez a sulyos genetikai betegsegek miatt lett kitalava. Vannak olyan csaladok ahol csak a fiu vagy csak a lany gyerek hajlamos oroklodo betegsegekre. Igy a 12 het elott kiderulhet a baba neme es a szulok eldonthetik, hogy akarjak-e a babat vagy sem. A teszt igy nez ki, sajnos magyar linket nem tudok rolla kuldeni de hatha otthon gyogyszertarba van:


[link]

2011. aug. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Off, hasznos választ nem fogok tudni adni, de nekem is megmondták már a 12. héten!
2011. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom hol élnek néhányan de nekem a kislányomat a 12.héten (még be sem töltöttem) megmondták 1000%-ra, hogy kislány, a kisfiamat a 15.héten mondták meg de az az igazság, hogy a 12 hetesen meg sem kérdeztem.

Állítólag van valami teszt 7000Ft ami olyan mint egy terhes teszt és megmutatja fiú vagy lány. De szerintem ez baromság, és azt olvastam valahol, hogy 50-50%-os a találati aránya. Hát köszi. :) 7000-ért. :)

2011. aug. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!