Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Véleményeket várok! Szerintete...

Véleményeket várok! Szerintetek kisfiú vagy kislány? Www. Kephost.com/view3. php? Filename=mwbib9o62x7969ebbkey. Jpg

Figyelt kérdés
Ez a mai uh képünk, ami alapján a doki nem akarta megmondani, hogy mi lesz a kicsikénk, kisfiú, vagy kislány. Szeretnék véleményeket, mert nekünk ez z első baba, és uh képeink sem igazán voltak még, ez z első, hogy le tudták kapni. Ma vagyok különben 16+4, uh szerint is 16+6 kb. És igen, mindegy, csak egészséges legyen, én mégis kíváncsi vagyok ki mit mond.
2011. aug. 15. 19:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
genetikaira menjetek babamozizni,ott majd megmondják :) nekünk 12 hetesen mind2nél a simán is látszott h mik
2011. aug. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én egy olyan pasihoz járok magándokihoz már a harmadik terhessgémmel, aki profi genetikus is, most vagyok a harmadikkal 14hetes, de egyiknél sem tudott volna 12hetesen 100százalékos tippet adni a nemükre-ilyenkor még nem lehet megállapítani.

Én ezen az UH képen semmit sem látok, egyáltalán azt sem, hogy hol és mit kéne látni- de én ezért tippelek lányra. KÉt fiamnál elég egyértelműen látszódott, hogy fiuk, én ott kukiféleséget nem látok. :)

MOst majd talán 2hét mulva kiderül nálunk is, hogy milyen nemű is lesz a harmadik baba. :)

2011. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!