Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Repültél még a harmadik...

Repültél még a harmadik trimeszterben? Meddig lehet repülövel utazni?

Figyelt kérdés
a terhességem teljesen probléma mentes volt, és a 28. hétben szeretnénk elrepülni nyaralni, egy órás ut lenne.
2011. aug. 15. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van. 28. hétig lehet repülni. Kérdezz rá azért a légitársaságnál, mert mintha hallottam volna valakiről, aki vmi kemény papírmunka után a 30-as heteiben repült. Mondjuk nem odavissza, csak egy úton.
2011. aug. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: lehet rá esélyed. Ezt a malév honlapján találtam: [link]
2011. aug. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A repülés a 36. hét után nem ajánlott, de a légitársaságoknak is vannak saját szabályaik erre vonatkozóan - elképzelhető, hogy orvosi igazolást kérnek.

Érdemes a kiválasztott társaság honlapján utánanézni.

Ha megbízol az orvosodban esetleg kérd ki az ő véleményét is, talán tud néhány jó tanácsot adni. A munkám miatt sokat repültem terhesen, egy 1 órás utat (még egy kicsit hosszabbat is) simán bevállalhatsz. Jó utat!

2011. aug. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
engem 26 hét utàn nem engedtek igy maradt a vonat
2011. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!