Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, Ti mikortól és...

Kismamik, Ti mikortól és milyen adagolásban szedtétek a Homeopátiás bogyókat?

Figyelt kérdés

Az árukra és kiszerelésükre is nagyon kíváncsi lennék,azért,hogy mennyit vegyek,hogy végig elég legyen.

Nektek használt?

A szülés alatt a párotok adagolta?

(Caulophyllum 5CH,Arnica9CH,Cimicifuga5CH)

Mit jelentenek ezek a betűk és számok?

34hkm


2011. aug. 16. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

36. héttől

Méhszáj puhítására:

Caulophyllum 5CH – napi 1x5

Cimicifuga 15 CH – heti 1x10

+ málnalevél tea!


Szülés alatt – a fájások ritmusa szerint

Kezdés:

Arnica 30 CH 1x10 (többször nem is kell belőle bevenni)


Caulophyllum 5CH – minden fájásnál 1x5

Cimicifuga 15CH – óránként 1x5


Már nem emlékszem mennyi van egy kis műanyag tartókában, de azt hiszem Caulophyllumból 2-3 csomagot vettem, Arnicából egyet, Cimicifugából talán 2 darabot.

Nekem amúgy nem használt, nem tágultam, így császároztak, de persze egy próbát megér azért.

A CH jelölés: A H csak egy tiszteletbeli jelölés Hahneman nevére utal, ő a "homeopátia atyja", a C pedig előtte a higítás fokát takarja. Tehát a C (római 100-as) azt jelenti, hogy annyiszor higították az anyagot ami benne van.

2011. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tom Benko ***** válasza:
A betűk a higítási arányt jelölik, a szám a higítási ciklusok számát. Tehát az 5CH azt jelenti, hogy 10^5-szees, azaz _tízmilliárdszoros_ higítású az illetőtermék. Gyakorlatilag hatóanyagmente víz vagy tejcukor. Én azt javasolnám, költsed értelmesebb dologra a pénzed.
2011. aug. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kb. 80 golyócska van egy fiolában. 580-640ft között mozog az ára, gyógyszertáranként változhat.

Problémamentes szülést kívánok neked!

20 hetes kismami

2011. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Ha ilyen kis kiszerelésű,akkor nem keveset kellene vennem belőle,nem?

Kicsit elbizonytalanodtam,hogy vegyek-e,de ha meg nem veszek és nekem beválna,akkor az gáz.

2011. aug. 17. 20:40
 5/5 Tom Benko ***** válasza:
A palcebo mindenkinél beválik. Vagy nem. Azért a pénzért lényegesen több tejcukrot is lehet venni. Továbbra is azt mondom, ne adj ki rá pénzt, inkább valami hasznosra költsd.
2011. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!