Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyibe kerülnek ezek a...

Mennyibe kerülnek ezek a bandázsövek? És Pécsett hol lehet kapni, mennyiért? Egyébként ajánljátok?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Brendonban láttam olyan 6-7ezerért, a dm-ben pedig olyan 3000ft körül volt. Én tuti, hogy ilyet fogok használni. Pár hét és kelleni fog :) Viszont sokaknak nem jött be. Ki kell tapasztalni. De egyébként én magamnak fogom csinálni otthon. Neten láttam sok helyen ahol van leírás.
2011. aug. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Baba vagy kismama boltban nem érdemes venni, nagyon drága. Én vaterán vettem 1000ft-ért újan, tökéletesen bevált. Magad is simán elkészítheted, körfogatodnak megfelelő anyag hosszúságot levágsz, akkora szélesre hagyod, amekkora vastagot szeretnél és a 2 végét összevarrod. Ennyi az egész, én legközelebb tuti nem veszek, pedig nem vagyok ügyes kezű, de ezt még én is meg tudom csinálni. Mivel nem tudtam ruhatárat cserélni, ezért bátran felvettem a régi farmerjaimat is, mert ezzel eltakarva nem látszott, hogy nincs begombolva a nadrágom, vagy épp kiegészítette a felsőmet ha a pocim kitartotta.
2011. aug. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én interneten rendeltem 2db 2300Ft + postaköltség 4db 4600 Ft a postaköltséget a hölgy állja. S-2Xl-ig választhatsz méretet és fekete,fehér,lila,homok szín,mályva

piros,szürke,nagyon halvány rózsaszín,keki zöld,világos kék,lazac, sötét kék és mintásból is választhatsz. Persze 1 db is tudsz tőle venni, de szerintem a 2 jobban megéri. Nekem tegnap érkezett meg úgy, hogy kedden rendeltem meg. Varrónővel varrattatja, tehát teljesen új darabokról van szó! Ha érdekel keress meg privátban megadom az oldal címét vagy a hölgy telefonszámát.

2011. aug. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok Dm-es én is vettem 2db-ot. Mivel egy méret nekem sajnos mindig lecsúszik és soknak találom már érte a 3000 Ft-ot.

Egy gyönyörű 2 éves és egy majdnem 19 hetes magzat anyukája

2011. aug. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de máshol nem tudom felvenni a kapcsolatot Lillával aki kérte az elérhetőségeket. Sajnos nem tudtam átküldeni, mert visszadobta az @ címről az üzenetet. Kérlek írj ide és megpróbálom én felvenni veled a kapcsolatot.
2011. aug. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nyugodtan írd le akár ide is az elérhetőséget!Még egyszer köszi!
2011. aug. 20. 20:34
 7/7 anonim ***** válasza:

Ahogyan megígértem küldöm a linket.


A Tesz-veszes link:

[link]

Azt az oldalon nem írja, de 4 db vásárlása esetén a postaköltséget ő fizeti (természetesen ajánlottan, azt hiszem 325 Ft). Remélem tudtam segíteni és neked is tetszeni fognak az övek!

2011. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!