Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem ciki, ha visszamegyek...

Nem ciki, ha visszamegyek jövő héten a nőgyógyászomhoz, hogy minden rendben van-e?

Figyelt kérdés

Nem bírok magammal! Van beutalóm a 12.heti ultrahangra, de nem tudok várni, az még 3 hét.


Gondolom a 12.hetes uh-t nem is ő csinálná, mert beutalót kaptam a kórházba, a magánrendelésére járok.


2009. ápr. 15. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

:) Nem ciki! :) Megértelek! Hasonlóan éreztem én is. Mindig tudni akartam, hogy minden rendben van-e. Bár nem az aggódásunkon múlik, hogy rendben lesznek-e a dolgok.

(Egyébként már csak azért sem ciki, mert te fizetsz. Ha van szabad időpontja, miért ne fogadjon.)


De szerintem ne aggódj ennyire!


25 hetes kismami

2009. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyátalán nem ciki! Én is gondolkodtam rajta, de végül nem mentem. Azon is agyaltam hogy az sztk-ba is bemegyek mintha első uh-ra mennék, és ott is nézzenek meg. De nem mentem. Minden rendben lesz! Ne aggód!

Sok boldogságot! 15 hetes kismama

2009. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg ciki.Későb havonta lesz egy uh!Jobb,ha hozzászoksz!A 12.heti uh után csak a 18-20.hét közöt lesz uh.
2009. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Szia!Egyáltalán nem ciki!A húgom 2 hetente ment,mert ez megnyugtatta!Gratulálok a kisbabához!Jó egészséget nektek!
2009. ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!