Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit szedtetek fel az...

Mennyit szedtetek fel az elején és mi lett a vége szülés után? Könnyen leadtátok? 11hetes 4napos

Figyelt kérdés
2011. aug. 21. 01:39
 1/6 anonim ***** válasza:
24. hétig semmit, sőt fogytam 4kg-t, onnantól viszont 20kg jött fel. A császár utáni második napon 5kg-val voltam több, mint a terhesség előtt. Az is pár nap alatt lement - ám a hasam borzalmas, a bőröm megnyúlt, berepedezett, kötényhasam van...
2011. aug. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. félidőtől kezdtem hízni, a 36. hétig 4 kg, majd a következő 3 hétben még 4 kg jött fel. Mikor hazajöttem a kórházból 1 kg-val voltam több, mint amennyivel teherbe estem, pár nap múlva az is lement. Most lesz 3 hónapos a kislányom, és 2 kg-ot felkaptam a szoptatás ellenére.
2011. aug. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

1. terhességnél az első 4 hónapban 7 kg-t a végére összesen 22 kg lett. ezt kb a szoptatás végére le is adtam nem csináltam érte semmit, max a séta a gyerekkel.

Most 35.hetes vagyok 4. hónaptól híztam csak eddig össz 7kg-t remélem nem lesz sokkal több már a maradék időben.

2011. aug. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23. hétig semmit, majd a 38. hétig 10 kilót. Szülés után fél kg többlettel jöttem ki a kórházból. Azóta 2 kiló ugrál fel-le rajtam. 14 hós kisfiú anyukája
2011. aug. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én eleinte 3kg-t majd -1kg aztán az az 1kg ujra vissza jött.Gondolom ez ingadozni fog...
2011. aug. 21. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az elsővel a 20.hétig öt kiló jött, utána még 14.

10 kiló maradt szülés után. Ezt nem is sikerült leadnom (+hormon problémák). Most 17 hetes vagyok, eddig négy kilót híztam. A végére biztos 100kiló felett leszek:(

2011. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!