Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyógyszert javasolnátok?

Babetta87 kérdése:

Milyen gyógyszert javasolnátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Rosszul érzem magam, amiért ilyen kérdést írok ki, de már teljesen tanácstalan vagyok. Reggel óta hasogat a fejem, de nem mertem bevenni semmit, nehogy ártsak vele a babának. Ha volt hasonló panaszotok, nektek mivel sikerült elmúlasztani? Köszönöm a segítséget előre is!

13 hkm


2011. aug. 23. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
CsAK pARACETAMOL TARTALMÚ GYÓGYSZERT SZEDHETSZ A TERHESSÉG ALATT.PANADOLT JAVASOLOK, NEM LESZ TŐLE SEMMI BAJOD ÉS HAMAR ELMÚLIK A FEJFÁJÁSOD IS.
2011. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet, megpróbálom
2011. aug. 23. 15:48
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

ÉN IS PANADOLT VETTEM BE HA FÁJT A FEJEM!

27H.KM.

2011. aug. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Algopyrint is nyugodtan szedhetsz (napi 1 tabletta nem árt a terhesség alatt, persze nem kell mindenért bekapkodni). És a homeopátiához is fordulhatsz, legtöbbször segít.
2011. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sumergo ***** válasza:

Soha nem fájt a fejem a terhesség előtt, az első 12 hétben viszont kb. naponta előjött. Akkor mindig megpróbáltam másra koncentrálni, vagy becsukni a szemem, és arra koncentrálni, hogy jól vagyok, és nem fáj semmim, és működött!!! Egy próbát megér!!


29+1 hkm

2011. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos a másra koncentrálás nem jött be, azzal próbáltam eddig, hátha nem kell semmit bevennem...de nem jött be. Nekem előtte is sokat fájt a fejem, nem sűrűn, de ha fájt, rettenetesen fájt. Na most kb. ugyan az a fájdalom. Talán a tabi segít majd. Köszönöm, hogy ilyen sok tippet adtatok!
2011. aug. 23. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!