Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29hetesen visszatérhet a...

29hetesen visszatérhet a hányinger, hányás? Bajra utalhat? Reggel óta elviselhetetlen hányingerem van. Mit lehet tenni? Első 3 hónapot végighánytam, egészen idáig jól voltam.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 17. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Én 31 hetes vagyok és időnként én is tapasztalok hasonlót.

Mivel a méh már elég nagy, nyomja a gyomrot - én ezzel magyarázom a panaszokat.

Persze lehet gyomorrontástól is ilyen tüneted.

Azt viszont nem tudom, hogy hormonálisan előjöhet-e a terhesség vége felé újból a hányinger...

2009. ápr. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy bajra utalhat,én 28 hetes vagyok és 2 napja megint olyan érzékeny a szagokra hogy valami veszedelmes!A család már kész van tőlem....
2009. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én 30 hetes vagyok és már két hete hányinerrel szenvedek (főleg este és éjszaka). A doki szerint egyrészt a baba nyomhatja a gyomrot, másrészt a terhesség alatt meglazulnak az izmok és kinyílik a gyomorszáj. Nekem a kefírt javasolták, ami tényleg jó, mert pár percen belül el is múlik tőle.


Boldog babavárást!

2009. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!