Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülésindítás? Praktikák?...

Szülésindítás? Praktikák? Csak normális választ kérek.

Figyelt kérdés
Darabokban megy el a nyákdugó, vannak nyilallások, keményedések, és úgy be van vizesedve a lábfejem, hogy nem birok ráállni.37 hetes kismama.
2011. aug. 25. 18:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én ugráltam párat (kb 10 et),másfél napra rá megszültem.De egyél erőset például.Vagy lépcsőzz.Szex,de mivel már nyitva vagy,hogy ne legyen semmilyen fertőzést ezt mondjuk már csak óvszerben.Meleg vizes zuhany.
2011. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is nagyon be van vizesedve a lábam, néha alig tudok ráállni, vannak sokszor elég erős jólóim, keményedéseim. Ez jelentheti azt ezek szerint, hogy nem sokára szülni fogok?


36+3 hetes kismama

2011. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi :) Kipróbálom, valami csak bejön :) Mennyi volt a kiírtig, mikor szültél?
2011. aug. 25. 18:53
 4/22 anonim ***** válasza:
két nap.
2011. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Szia. Nekem azt mondta a doki, hogy jó úton haladok, de ez nekem kevés :( Alig birok már mozogni plusz a hőségben ájuldozom, a vérnyomásom is alacsony.
2011. aug. 25. 18:55
 6/22 anonim ***** válasza:
Ha reggelre is bedagadva marad a lábad,akkor már közel lehet a szülés,de ha a nyákdugó elment,attól még a végig hordhatod a terhességet.Polcold fel a lábad,és borogasd.Napi 1x bekenheted venorutonnal is.
2011. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Oh, hát nekem annál azért jóval több. 3300 gr körül van, örülnék, ha nem kéne 4 kilós babát szülnöm :)
2011. aug. 25. 18:57
 8/22 A kérdező kommentje:
Most már 3-ik napja folyamatosan fel van puffadva, nem apad. Felváltva lógatom hideg vízbe, aztán ledőlök kicsit, felpolcolom. De sokáig nem birok feküdni, nem kapok levegőt.
2011. aug. 25. 19:00
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

2 héttel túlhordtam, és semmi sem segített :(

Próbáltam a szexet, lépcsőzést, ugrálást, homeós bogyókat, erős ételt, mindent. Végül a méhszájvizsgálat hatására indult be a szülés.

2011. aug. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nekem is három kilós baba lett volna ideális,de két nappal a kiírt előtt négy kilós babát hoztam a világra:)
2011. aug. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!