Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes terhes kismama...

11 hetes terhes kismama vagyok és lenne egy kérdésem. Semmi problémám nincs néha egy kis hányingert leszámitva. Ami mostanában kezd zavarni az az arcbőrőm zsirosodása és a patik. Van valami ötletetek, hogy mivel szabadulhatnék meg a patiktól?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos előfordulnak a patik és a gyorsan zsírosodó bőr. Nekem is ez a problémám, de reménykedek, hogy elmúlik, mert én már 17+1 kismami vagyok. Én tonicot használtam rá és arcradírt. Remélem tudtam segíteni :)


Boldog Babavárást! :)

2011. aug. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi más nem vált be, csak a Sudocrem. Este bekenem az arcom, reggelre sokkal szebb.
2011. aug. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mivel ez a hormonoktól van, leginkább tüneti kezelés létezik, tonikok, arcradír, mattító gélkrémek, és ha nincs kánikula, hogy lefolyjon, akkor a mattító púder segíthet szárazon tartani a bőrt.

Nálam mindegyik terhességnél megjelentek, szülés után a hajhullással küzdöttem, de helyre állt minden.

Kitartást! :)

19 hkm

2011. aug. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz a pattanásoktól megszabadulni,mert hormonálisan van,csak enyhíteni tudod az arcbőröd zsírosságát.

Én hetente egyszer arcradírt használtam,és naponta tonikot.

Próbáltam sok gyümölcsöt,zöldséget enni és elkerültem a méreganyaggal teli ételeket.Ne fogyassz olyat,amiben tartósítószer,vagy színezőanyag van.A terhesség 21.hetétől nekem elmúlt,és utána a legszebb egy kismama.Ki van simulva a bőröm és ragyog az arcom.Boldog babavárást.29 hetes kismami

2011. aug. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is így volt eleinte, de a terhesség második fele óta semmi ilyen panaszom nincs, kitartás!;)

(33h)

2011. aug. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!