Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhes vagyok....

36 hetes terhes vagyok. Furcsa csikaro érzést érzek ott lent, mint amikor rosszul van feltéva a tampon. Ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Terhesen minek használsz tampont?
2011. aug. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg a méhszájadat piszkálja, túlságosan fel van téve......de én sem értem minek.
2011. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy fel van téve tampon, csak ahhoz az érzéshez hasonlítja!!!
2011. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a kedves kérdező, nem használ tampont. Félreolvastátok :-))). Szerintem igazodik a tested, nekem ilyen tájt, már minden bajom volt lent:-) tágultam, feszültem, szeméremcsontom fájt, szóval minden. készülődik a tested. de ha nyugtalan vagy, kérdeztd meg a védőnöt, szülésznőt, dokidat. Nekem ők tudtak megnyugvást nyújtani ilyenkor:-9 könnyű szülést! jó babázást:-)
2011. aug. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

Igaz-igaz, bocsánatot kérek! Ez a dög meleg a maradék eszem is elveszi.


Lehet, hogy változik a méhszájad, de nem kell megijedni!

2011. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

jaaaja, én is félreolvastam, sorry :)))))

A méhszáj nyilallgat, a baba biztos lent van már és nyomja :) Nekem is volt ilyen sokszor szülés előtti hetekben.

2011. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem használok tampont.:-) Köszi a válaszokat.
2011. aug. 26. 17:01
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is 36 hetes vagyok,ilyen és hasonló érzésekkel!A védőnő szerint már feszíti a méhszájat a bébi.Nagyon kis rakoncátlanok!:)

Kitartást,könnyű szülést!

36hkm

2011. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia.Én is érzek már ilyet,jo ideje,de mostanság egyre sürübben,és erösebben.Már levan "szállva" a baby.Nyomja ott a dolgokat...

35+1hkm

2011. aug. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!