Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. hét körüli kismamák, ti...

20. hét körüli kismamák, ti mit és mennyit esztek egy nap? Ez már diétának számít?

Figyelt kérdés

Egy napi étrendem reggeli: tejeskávé, ebéd: 2 nagy tányér csirkeraguleves, uzsi: 1 fürt szőlő, vacsi:0,5 adag tökfőzelék.

Ez a tegnapi menüm, de ennél általában nem eszek többet.(néha becsúszik egy két vendégséges nap,amikor azért többet eszek.) NEM DIÉTÁZNI próbálok, csak ennyi a szükségletem. Ez kevés tápanyag(a férjem ezzel piszkál)? De a kilók így is szaladnak fel rám...


2011. aug. 28. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Furcsa, hogy csak ennyi a szükségleted. Hányadik hétben jársz?
2011. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 19hetes vagyok. Mondjuk azt,hogy majdnem 2x ennyit eszek mint te. Viszont rám, alig jön fel valami:S
2011. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Ez teljesen normális. Annyit egyél, amennyi jól esik, mert ha többet erőltetsz, több kárt csinál, mint hasznot. Nekem néha vannak kívánós napjaim, de az se a mennyiségre megy, a mai napom nekem is hasonló volt, amit te leírtál. Nem kívánok többet, még mindig érzékeny a gyomrom, ha nem úgy eszem, ahogy a szervezetem kívánja. A babának nem arra van szüksége, hogy az anyuka habzsoljon, amire szüksége van, azt elveszi. Amíg jó a vérképed és a baba szépen fejlődik, addig nincs gond.

2. babás 19+2 hetes km

2011. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
20 hetesek vagyunk. Nekem is vannak kívánósabb napjaim (tegnap pl. sütöttem egy nagyon finom sütit, amiből 3-4 szelet lecsúszott összesen), de ez heti kb 1 nap. Egyébként így is +4 kg-nál tartok...
2011. aug. 29. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!