Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell visszamennem...

Miért kell visszamennem kontroll vizsgálatra?

Figyelt kérdés

Ma voltam 19hetes uh-n, ezek az eredményeim:


Egy élő magzat.

K.P.F.

BDP-45mm -jó FHR

FL-31mm

THQ-41mm

placenta hátsó falon.

Magzatvíz átlagos.

Gerinc ép, hasfal zárt, rekesz követhető, gyomor és hólyagtelítődés látható. A négy végtag látható.

Grav.s. 19.


Nem mondta a doki, hogy baj van. Viszont egyik ismerősömnek sem kellett még visszamennie kontrollra. És én úgy tudtam a következő uh a 30.hét körül van. Miért kell visszamennem?


2011. aug. 31. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:

"sem kellett még visszamennie kontrollra. És én úgy tudtam a következő uh a 30.hét körül van. Miért kell visszamennem?"

nem kontroll... akkor van a következő ultrahang.

nem a baba fog megváltozni ugyanúgy egészséges lesz de nagyobb .. a méretét rögzítik.. szóval nem baj van hanem növekszik és azt is nézik hogy jó ütemben teszi-e.

2011. aug. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mikor voltam a 18 hetes uh.-on akkor nekem se látott valamit rendesen a doki így kb.2 hét múlva vissza kellett mennem.De minden rendben volt.
2011. aug. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

dede, kontroll.


Ez van irva:

Kontroll: 2011.09.19 10:20

2011. aug. 31. 13:05
 4/5 A kérdező kommentje:
ja, és az baj, ha semmit nem irtak a kiskönyvbe?
2011. aug. 31. 15:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Uh.-on nem írnak a kis könyvbe ott leletet adnak.Arra nincs rá írva miért kell vissza menni?Kérdezd meg a védőnődet ő csak tud mondani valamit.
2011. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!