Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Férjem szeretne szoptatni,...

Férjem szeretne szoptatni, tudtok erről valamit?

Figyelt kérdés
Sajnos első gyermekemet sem tudtam szoptatni egy percig sem, nagyon súlyosan befelé fordulóak a mellbimbóim, sem bimbókiemelő, sem mellszívó és semmi nem segített, nagyon el is voltam keseredve, szenvedtem , próbálkoztam, de a doki is azt mondta, hogy értsem meg ennek is vannak fokozatai és az enyémek olyanok, hogy képtelen vagyok rá. Fejni sem lehetett. Most várandós vagyok ismét, és a férjem azzal az ötlettel állt elő, hogy ha van rá lehetőség és mód, ő szívesen szoptatná. Gondolom valamilyen hormont kellene előtte kapnia, külföldön tudom, hogy történt már ilyen amikor apuka szoptatott. Számomra viszont idegen a dolog, de mindent megtennék, hogy tejet kapjon és ne tápszert legalább pár hónapig. Tud valaki segíteni? Hová fordulhatok?? Jövő héten megyek terhesgondozóba ismét ott rá fogok kérdezni, lehet jól kinevetnek és elküldenek a fenébe.Tud esetleg erről a dologról valaki többet, Magyarországon volt már erre példa?
2011. szept. 2. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ilyen nincs és ......hú nagyon bizarr.
2011. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De van ilyen legalább is láttuk a külföldi adásban még régebben, de az Amerikában volt. Igen számomra is bizar és idegen,de meg kell ragadnom minden lehetőséget.
2011. szept. 2. 11:17
 3/18 anonim válasza:
100%
Vegyetek valami jó tápszert és etessétek mindketten. :)
2011. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy az anyatej fontos a fejlődés szempontjából. Arra nem gondoltatok, hogy esetleg anyatejet vegyetek. Régen legalábbis volt erre lehetőség, (most nem tudom) hogy azok az anyukák akik nem tudtak szoptatni, azok más anyukáktól vették át a tejet, akiknek több volt.
2011. szept. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az elsőnél írtak fel anyatejet, hetente háromszor mentünk az anyatejgyűjtőbe de nagyon kevés tejet kaptunk, mindig pótolni kellett.Ha más nem lesz ismét így fog történni.
2011. szept. 2. 11:19
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem arra a "férfira" gondolsz aki valójában nő csak átoperáltatta magát.

Remélem csak viccelsz.

2011. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok!!! És viccelni meg nem ide járok!
2011. szept. 2. 11:22
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam olyanról,hogy férjnek is nőttek a mellei,esetenként egy két csepp tej is megjelent! De,hogy a férfiak képesek lennének-e szoptatni...hát azt nem tudom!
2011. szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Húh, ez nekem is kissé bizarr!

Ezt azért gondold át mégegyszer. Ha van is ilyen, szerinted az a sok hormon, amit a férjed kapna, másra nem lenne hatással? Hm?

AMúgy meg, nem muszáj anyatej ellátóba menned. Ha van ismerősöd és megbízható, higénikus stb. tőle is hozhatsz tejet. Más is megoldotta már így. Ezt pl konkrétan tudom, mert ismerek ilyet.

2011. szept. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, bizarr, hidd el állandóan ezen jár az én agyam , de ő olyan lelkes, vállalna minden hormonkezelést ez ügyben, jajj most el is bőgtem magam mert igazából nem is akarom én ezt.Én akarok maradni a nő, még akkor is ha ilyen szerencsétlen vagyok, hogy nem fogok tudni szoptatni. Ígértem neki, hogy utána járok, ezt meg is teszem, de szerintem a dolog itt meg is fog állni. Marad az anyatejgyűjtő vagy keresek majd valakit akinek van sok teje és eladna.Köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 2. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!