Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Állandó alhatnék az utolsó...

Állandó alhatnék az utolsó hetekben?

Figyelt kérdés

35 hetes vagyok, mellette van egy 2 éves kisfiam és vagy 1 hete állandóan csak aludnék. Nem tudom mi van velem, pedig az éjszakákat átalszom, igaz sokat forgolódok, mert már sehogy nem kényelmes feküdni akkora a hasam.

Lehet ez az álomkór korábbi szülés jele a kiírt időpontnál? Pedig még délután is alszom, mikor a kisfiamat leteszem...

Nálatok is jelentkezik ez az álomkór??


2011. szept. 2. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
ohhh ne is mond.én azt hittem csak én vagyok így.én 37 hetes vagyok és nálam már egy jó ideje ez van.az éjszakát végig alszom,kora délután meg mindig alszom még.és nem 1 órát.mert 2-3 órát biztos alszom még.azért nagy már a baba is már és szerintem ezért is lehet.meg valahol olvastam hogy ez teljessen normális mert a szervezet így készül fel a szülésre.hát nem tudom mennyi igaz ebből.szép estét-és jó éjszakát.:)
2011. szept. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak nálam van így:-)) Hát igen, elég nagy már a baba, biztos azért is vagyunk fáradtabbak...

Neked is jó éjt!

2011. szept. 2. 22:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is nagyon álmos vagyok, bár én eddig a vérnyomáscsökkentőre fogtam, meg a napi 9 óra munkára. De akkor ezek szerint nem csak én vagyok így. Már nincs sok hátra, kitartást!:)


34h km

2011. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én naponta 2-szer alszom + az éjszakai. Egyszerűen csak jön az álmosság és akkor puff kidőlök :)))
2011. szept. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!