Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenhol azt olvasom, hogy a...

Mindenhol azt olvasom, hogy a 28-ik héten (amiben most vagyok), már nem mozog annyit a baba. Nekem mégis mostanában parádézik a legtöbbet. Valami baja van, vagy egyszerűen csak ilyen a természete?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is a 28-29 héten vagyok, és nagyon sokat mozog. Az elmúlt két hétben annyit, amennyit eddig még soha. Ez szerintem nem igaz, majd talán a 33-34. héttől lesz ez a kevés mozgás igazán jellemző, hiszen most még kb 34 cm, 1-1,2 kg a súlya, és van még helye bőven.
2009. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem lehet általánosítani. Az enyém még a szülőszobán is mocorgott, pedig azt mondják ott már egyáltalán nem mocorognak.

Az utolsó hetekben utaztam a metrón, és a velem szemben lévő pasi olyan szinten bámulta a hasam, hogy én voltam zavarban. A hasam külön életet élt, és mivel a nyár közepe volt, a vékony ruhán keresztül egy az egyben látszódott. A gyerkőc most 5 éves, és ugyanolyan mozgékony, mint bent volt.

A másodikat most várom, és alig-alig akar mocorogni. Talán ilyen lesz ha megszületik.

Üdv: 18 hetes kismami :)

2009. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Én 29 hetes vagyok, és én is azt vettem észre, hogy mostanában nem bír magával, és már nem csak egyet-egyet rúg, hanem hosszan és nagyokat mozog. Bevallom, néha már kellemetlen. Pedig én is azt olvastam, hogy mostantól kevesebbet fog mozogni, mert kisebb a helye...
2009. ápr. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Akkor vannak a legjobb időszakban!:) még elég nagy a helyük , hogy forogjanak vígan , keressenek , kutassanak:) a magzatvíz is kb. a 32. hét táján éri el a maximumát, addig hawaii van odabent. Utána is jó nekik belül , csak ahogy nőlnek a mozgásterük behatárolódik. Én nekem is 28- 32 hetes kora között mutatta meg igazán magát a pici. Forgolódott ide-oda. Most már 35 hetes vagyok. Igazából a gyenge rugika átment rugdosásba, , és "akkor is megfordulok"ba, dehát nől a gyerek.....:))))))))))) ugyhogy nyugi!!!:)))

2009. ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én 29 hetes vagyok és folyamatosan mocorog néha olyan mintha a hasfalamon szeretne távozni a pocakomból..:)) de nekem mindegyik pocaklakó eleven volt,és engem később sem kiméltek gondolom ez most sem lesz másként.
2009. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28. hetes vagyok, és én is egyre erőteljesebbnek és gyakoribbnak érzem a rúgásokat, mozgolódást:) Éjszaka pl. keresztben fekszik, és ha jobbra fordulnék, akkor is folyamatosan rugdos, de ha a másik oldalra, akkor is. Ugyanez van este és még reggel is. Napközben is gyakran van ébren. Talán most épp alszik... :)
2009. ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, mindenkinek köszönöm a válaszokat.

Kellemes babavárást, és könnyű szülést mindenkinek !

2009. ápr. 20. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!