Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11+5 hetes kismama vagyok, es...

11+5 hetes kismama vagyok, es meg mindig semmi tunetem sincs. Normalis ez? Egy kicsit aggodom miatta. Koszonom a valaszokat.

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Orvosnál mikor voltál utoljára?
2011. szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 11+1 vagyok és 2 napja nekem is semmi, előtte 3-4 nap hányinger, de nem vészes, előtte megint nem volt semmi, csak az 5.-6. héten. Szerintem nyugodj meg! :) Lassan itt a 12. hét és úgyis menned kell genetikai UH-ra és akkor megnyugszol!
2011. szept. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia !


Nekem sem volt sosem semmi tünetem. Persze egy idő után nőni kezdett a pocim és a rugdosós időszakban igen fura alakzatokat öltött, ezeket leszámítva semmi "gondunk" nem volt egymással. :D


Sosem volt hányós, hányingeres, kívánós időszakom, sőt még a fáradékonyság is elkerült.


Ne aggódj!! 12 hetesen úgy is jönnek a vizsgálatok, ha valami baj van kiderül, de nekem sem "adta" más jelét a kicsi csak, hogy nem jött meg. Utána az első rúgásik nyugi volt!


Első baba?

2011. szept. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. Az elsonek, tegnap voltam orvosnal, es mondtam hogy semmi tunetem nincs, erre csak megdicsert az orvos hogy jo kismama vagyok.

Sajnos en kulfoldon elek, es itt is fogok szulni, es itt 12 hetes UH az elso, addig nem csinalnak semmit. Ezert is aggodok. A kezdetektol csak mellfeszules es jo etvagy van, de semmi mas.

Igen elso baba.

2011. szept. 6. 13:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyit hogy tegnap nem vizsgalat volt, csak megkaptam a terhes kiskonyvemet. Vizsgalat egy het mulva.
2011. szept. 6. 13:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerrintem ne aggódj, minden rendben van, sokaknak nincs semmi tünetük, hát nagyon örülj ennek, hogy téged elkerült a rosszullét.Bárcsak engem is elkerült volna.
2011. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat.
2011. szept. 6. 13:32
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Csak azért kérdeztem, mert nekem ez már a 3. terhességem, az elsővel állandó rosszullét volt, a másodikkal 8 hetesen szinte semmi tünetem sem volt, elmentem dokihoz és kiderült, hogy már nincs ott a baba..megműtöttek. Most a harmadiknál megint iszonyat rosszullétek vannak és minden ok. De a sógornőm 3 gyereket szült, de egyik terhességénél sem volt semmi tünete.drukkolok!Kár, hogy nincs uh. előbb..
2011. szept. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Egy UH kepem mar van, mivel egyszer volt barnas folyasom, amivel a doki nem foglalkozott, de mi a parommal bementunk a korhazba. Akkor vegeztek UH-t, es lattuk a szivet is dobogni meg azt mondtak hogy jo helyen van, es hogy jol fejlodik. De aggaszto hogy semmilyen tunetem sincs. Neha neha volt hanyinger, de az is megszunt. Hat remelem minden rendben van. Jovoheten kiderul.

Koszonom a valaszod :)

2011. szept. 6. 13:41
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nekem sincs semmi tünetem 17+3 napos vagyok csak egy kis mellfeszülés. Mások szívesen cserélnének velünk :-)
2011. szept. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!