Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Kazacsay László szülész-nő...

Dr. Kazacsay László szülész-nőgyógyász orvosról van véleményetek? Kecskeméten dolgozik.

Figyelt kérdés
Nála szeretnék szülni.
2011. szept. 6. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Eddig mindenféle nőgyógyászati bajommal én is hozzá jártam,meg is voltam vele elégedve,bár sok rosszat hallottam róla.Pl. az egyik ismerősöm majdnem meghalt a kezei közt.Nem elrettenteni akarlak eszemben sincs,én is továbbra is hozzá jártam,de úgy kb.21 héttel ezelőtt is felkerestem mert pozitívat teszteltem :) és gondoltam én is felkérem (majd),hogy vezesse le a szülést.Viszont nagyot csalódtam mert közölte gratulál valóban terhes vagyok,menjek haza és igyak egy pohár pezsgőt a párommal....Semmi mást nem mondott,hogy hova tovább,milyen vizsgálatok lesznek,mikor stb.Jó lehet nekem kellett volna kérdeznem,de olyan mámorba úsztam,hogy babám lesz,hogy nekem eszembe se jutott kérdezni.Nekem ez rosszul esett,és miután kinyomoztam ki a védőnőm,és ő kérdezte ki az orvosom,mondtam a dr.Kazacsay,hát egyből láttam az arcán nem tetszik neki.Rá is kérdeztem,hogy miért ez az arckifejezés?Erre csak annyit mondott nincs jó híre mostanában.Így összeraktam a tapasztalataimat és a hallottakat.Ezek után nincs fogadott orvosom,ügyeletbe fogok szülni mint eddig már kétszer.A terhesgondozáson mindig mondják mikor hova miért kell menni,teljes mértékben el vagyok látva.Még egyszer kihangsúlyoznám nem akarlak befolyásolni,én így döntöttem.Biztos van nála rosszabb hírű doki is de nem szeretném magam hibáztatni ha valami rosszul sül el.Így a véletlenre bízom magam és még az is lehet,hogy pont ő lesz ügyeletbe mikor szülök...ki tudja :)

Boldog babavárást!!!

2011. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én pont most keresek nőgyógyászt magamnak, és nekem őt ajánlották egyből. Bár én eddig egyszer voltam nőgyógyásznál, vele nagyon meg voltam elégedve, dr. Bíró Balázzsal, csak ő már nem fog sokáig praktizálni. Ezért gondoltam dr. Kazacsayra. Remélem nekem nem lesznek ilyen tapasztalataim vele kapcsolatban mint neked és az ismerősödnek. :)
2012. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!