Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van akkor, ha összetéveszte...

Mi van akkor, ha összetévesztem a magzatvízszivárgást az izzadással, vagy esetleg a folyással?

Figyelt kérdés
Most vagyok 39. hetes terhes és attól félek, hogy nem venném észre ha szivárog a magzatvíz. A bugyim sokszor nedves, de úgy gondolom, hogy a melegtől ez izzadás. De mi van, ha mégsem? Tudom, hogy ha elfolyik a magzatvíz, vagy szivárog, akkor kórházba kell menni, mert fertőzésveszély áll fenn. Most mit csináljak?
2011. szept. 6. 14:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél valahol indikátor papírt, letépsz belőle egy darabot, odateszed, ha méregzöld lesz, akkor magzatvíz, ha nem, akkor megnyugodhatsz. Boltban nem nagyon kapható, neten lehet rendelni ilyet.
2011. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mivel a magzatvíz nagyon sok, nem hiszem, hogy bármi mással össze sem lehet téveszteni, ennyi még pisilni sem lehet.

Nekem felül repedt meg a burok, tényleg csak szivárgás volt, de folyamatosan, pont anyósnál voltunk, 2 nadrág+anyós inkontinenciabetétje is elázott+az autóülés, pedig rohangáltam vécére is, oda is folyt, mert nem tudtam, mi az.

2011. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 srilaksmi válasza:
A nőgyógyásznál kell lennie ilyen indikátornak. Szerintem menj el hozzá. Nekem az első gyereknél a nyákdugó "szivárgott" már jóval szülés előtt (az kicsit nyákos volt), de a másodiknál is észrevettem valamit. Zöld lett a dokinál az indikátor, de kiderült, hogy nem magzatvíz folyik, csak valami enyhe fertőzés volt. Járj utána, kettőtök érdeke!!!!!!!!!
2011. szept. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a kórházban vizsgálaton. Az orvos meg is vizsgált, ő elvileg észrevette volna ha mondjuk tényleg szivárog a magzatvíz, nem?
2011. szept. 6. 16:34
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha megkéred, akkor nézi meg, szivárog-e a víz. Az utolsó időszak bő folyását szerintem szinte mindenki parázva éli meg, én is végig féltem a terhességeim alatt, hogy esetleg szivárog (szivárog, és nem elfolyik! A szivárgást alig lehet észrevenni!). És persze csak akkor tudtam meg ezt az egyszerű módszert, amikor a harmadikkal mentünk be ezért a kórházba...

Szerintem a várandós nők első megvásárlandó holmijai mellett kellene lennie egy csomag pH indikátor papírnak, még alig találkoztam olyan anyukával, aki emiatt ne ilyedt volna meg.

(első válaszadó)

2011. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!