Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen szúrkáló fájdalom...

Hirtelen szúrkáló fájdalom érzésem van belülről, talán a méhszájnál. Olyan csipkelődős, szúrús. Elég nehéz meghatározni. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon kis helyre koncentrálódik, csak egy pontra. Amikor ezt érzem, összerándulok, mintha áramütés érne. Nem tudom mi lehet, de roppant kellemetlen. Szerintetek?
2011. szept. 7. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom már 3. trimeszter, nem?

Ha igen, akkor ez teljesen normális.

Megnyom a baba, és mivel odalent tele vagy idegvégződésekkel, oda sugárzik, én úgy szoktam mondani, hogy "nyilallik". A végéig egyre gyakrabban lehet ilyesmi, nincs vele teendő, kellemetlen...

2011. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Bocsánat, elfelejtettem írni, hogy 34 hetes vagyok! :)

Köszi!

2011. szept. 7. 14:26
 3/3 anonim ***** válasza:
szia en 37 hetes vagyok .,es ugyan ez a tunet..detto de mint olvastam .,ez normalis .,ez ezzel jar .,de azert jo tudni hogy van egy kis pocak lako oda bent ...szep napot ..
2011. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!