Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 39 hetes vagyok, és már pár...

39 hetes vagyok, és már pár napja kisebb az étvágyam? Normális ez? Más is volt így?

Figyelt kérdés
2011. szept. 9. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, lehet normális, ha amúgy minden rendben van veled. Szülés előtt sokan kevesebbet esznek, van aki meg elkezd falni. Én végig keveset ettem, de az utolsó héten zabáltam volna egész nap.
2011. szept. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!!


Szerinted van esély rá,hogy nem hordom túl a babát? -ezt azért kérdezem,mert írtad,hogy az utolsó héten megjött az étvágyad.

2011. szept. 9. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, ez nem jelent semmit, én pl. túlhordtam. Ettől még túlhordhatod te is, de az is lehet, hogy holnap megindul a szülés!

Már a végén vagy, könnyű szülést!

2011. szept. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szia!!ne aggódj nem vagy egyedül,én ugyan így vagyok.Amugy se voltam nagy evő a terhességem alatt bár volt idő mikor szó szerint zabáltam.Én is 39 hetes vagyok és én is nagyon keveset eszek....De ez nem baj,valaki így valaki úgy.Most éppen a savammal küszködök :(
2011. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó válaszadó!

Hogy vagytok,megszületett már a kicsi?

Nálunk 12-én lett meg,kislány. :-D

2011. szept. 16. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!